Relaxodog (verkocht)

22 reacties

Syntara

gewijzigd 16 augustus 2019, 15:46

VERKOCHT

Mijn Relaxodog is nog in goede staat en werkt perfect. Er zit een oplaadkabeltje bij. Hij was verpakt met rubber bescherming vastgekleefd over de luidspreker. Daarvan zijn enkele restjes achtergebleven, maar dit was alleen verpakking en doet niets af aan de werking. 

Ik heb hem gebruikt voor mijn hond met verlatingsangst. Ik merkte wel verschil, maar bij mijn hond is de verlatingsangst te sterk. 

De Relaxodog kan opgehaald worden in Linden (omgeving Leuven, België) of verzonden worden. 

Dit is de omschrijving van hoe de Relaxodog werkt: 

Het apparaat is speciaal afgestemd op het gevoelige, hoogfrequente gehoor van honden. Het omvat zes, voor het menselijke oor niet bewust waarneembare, audiotracks. Deze audiotracks leiden bij honden tot een directe en onbewuste diepe ontspanning. De ontspanning kan met en zonder ontspanningsmuziek, waar te nemen door het menselijk gehoor, aangezet worden. RelaxoDog Smart werkt in huis alsook buiten huis, ongeacht de leeftijd van je hond. Het is diervriendelijk, effectief en zonder bijwerkingen. Volledig automatisch en draadloos, en is niet te vergelijken met conventionele ontspanningsmuziek voor honden.

 

527200.jpg

527201.jpg

Careana

8 augustus 2019, 12:28 3 doggies

Even een upje.

Het is een fijn ding, mijn honden zijn echt heel relaxed als ik 'm aanzet. Ik heb er dus al een...

ientje

8 augustus 2019, 12:40 3 doggies

Heel fijn apparaatje, gebruik hem ook. 

Machtel, Romeo en Luca +

8 augustus 2019, 14:05 3 doggies

Ik gebruik deze al 2 jaarwisselingen en zie duidelijk verbeteringen.   

ientje

8 augustus 2019, 15:33 3 doggies
" Ik gebruik deze al 2 jaarwisselingen en zie duidelijk verbeteringen.    "

Met of zonder geluid Machtel?  Begin je dan een poosje van te voren?

Machtel, Romeo en Luca +

gewijzigd 8 augustus 2019, 20:27 3 doggies

Met geluid. Zonder kan ook, maar ik zet de Relaxopet heel zacht, zodat ik weet dat hij nog steeds aanstaat. Bij veelvuldig gebruik weet je na een aantal keren niet meer, of hij aanstaat, als het geluid uit staat. Vandaar. Ik ben volgens mij in oktober gestart, de eerste jaarwisseling. Wekenlang heel vroeg in de morgen, zette ik het ding aan, zodat Romeo de geluiden associeerde met rust. Een uurtje of langer en dan stopte ik. Aangezien ik altijd vroeg op ben, ging dat heel goed. Overal rust in huis, weinig verkeer buiten. Hij reageerde er eigenlijk meteen op. Ik nam na een tijdje de Relaxopet mee in de auto en bij de wandelingen, zodat tegen de tijd dat het geknal begon, er rust was voor hem. Hij werd er rustiger van en als het al eens knalde, herstelde hij veel vlugger. Dat knallen begint elk jaar heel vroeg, met een climax op de laatste dagen en de jaarwisseling, waarbij je je in oorlogsgebied waant. Als er de hele avond en nacht constant oorverdovende vuurwerkbommen ontploffen is het wat moeilijker hem rustig te houden, maar ik zie aan de aanloop naar de jaarwisseling, dat het veel beter gaat. Ik ga de laatste dagen van het jaar met de auto weg, met de Relaxopet aan, en ga naar onbewoond gebied en laat hem zijn behoefte doen en dat lukte andere jaren eigenlijk nooit. Romeo hield gewoon een paar dagen zijn ontlasting en plas op. Net zoals Luca dat deed. Dat is al pure winst. Dan gaat hij daarna in zijn bench, de dekens erover heen, een knabbeltje en water in de buurt, de rolluiken, lamellen, alles dicht, de tv aan en de Relaxopet en zo komen we dan de jaarwisseling door. Het hele verhaal van mijn ervaringen met de Relaxopet en Romeo staan hier op hondenpage. Ik vind het echt een aanrader. 

ientje

gewijzigd 8 augustus 2019, 21:05 3 doggies

Dank voor je uitleg. Ik zet hem aan als ik even wegmoet.ik hoor Diki nooit. Maar in het begin was het moeilijk voor hem. Geen idee of hij de relaxo nog nodig heeft, maar gebruik hem nog steeds ook zachtjes dat ik hem nog hoor. Ga hem zeker met de jaarwisselung inzetten.

Yaragoedgekeurde fokker

8 augustus 2019, 21:50 3 doggies

Ik heb je pb gestuurd👍

Syntara schreef het onderwerp

9 augustus 2019, 09:28
" Ik heb wel interesse! Heb je een richtprijs?  "

 

Ik had gedacht aan ongeveer 30 euro, maar woon wel in België, dus qua verzendkosten zou ik het nog eens moeten bekijken als jij in Nederland zou wonen. 

Yaragoedgekeurde fokker

9 augustus 2019, 10:06 3 doggies
" Ik heb wel interesse! Heb je een richtprijs?  "

Sorry had jouw bericht niet gezien voor ik een pb stuurde.

Uiteraard was jij eerst, dus ik wacht af👍

Syntara schreef het onderwerp

9 augustus 2019, 11:09
"  
Ik had gedacht aan ongeveer 30 euro, maar woon wel in België, dus qua verzendkosten zou ik het nog eens moeten bekijken als jij in Nederland zou wonen.  "

De goedkoopste manier is blijkbaar via PostNl en dan zouden de verzendkosten 8,60 euro zijn. Ik ben bereid daar zelf een deeltje van bij te leggen en 35 euro inclusief verzendkosten naar Nederland zou dan oké zijn voor mij.

D

9 augustus 2019, 19:39 3 doggies

Ik heb ook interesse. Mochten Mila en Yara zich bedenken.

Cody

gewijzigd 12 augustus 2019, 12:53 3 doggies
" Even een upje.
Het is een fijn ding, mijn honden zijn echt heel relaxed als ik 'm aanzet. Ik heb er dus al een... "

Ik raak diep in slaap en de hond ook als dat ding hier aan staat. Aanrader dus.

Wel ruim van te voren de hond laten wennen voor het echt werkt. Trainen er mee dus. Aan zetten als je hond al rustig ligt. Dan heb je er later bij stress profijt van bij de hond. Dat geluid is rust en slapen. Je conditioneert je hond nl bij het wennen er aan. 

Syntara schreef het onderwerp

13 augustus 2019, 09:05
" Ik heb ook interesse. Mochten Mila en Yara zich bedenken. "

Hij is terug beschikbaar.

Syntara schreef het onderwerp

13 augustus 2019, 09:06
" Is hij inmiddels al verkocht? Want zoniet, wil ik hem graag haha  "

Hij is er nog, maar ik weet niet of D nog interesse heeft. 

D

13 augustus 2019, 12:48 3 doggies
" Hij is terug beschikbaar. "

Ik heb je een pb gestuurd.

Marjolein & Toby

13 augustus 2019, 16:20 3 doggies

Syntara,

ik wil je topic niet vervuilen, maar ik heb ook een relaxodog te koop. Een maand oud.

Ik heb door omstandigheden mijn hond moeten herplaatsen.

Wie interesse heeft kan mij een pb sturen. 

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

14 augustus 2019, 14:43 3 doggies
" Syntara,
ik wil je topic niet vervuilen, maar ik heb ook een relaxodog te koop. Een maand oud.
Ik heb door omstandigheden mijn hond moeten herplaatsen.
Wie interesse heeft kan mij een pb sturen.  "

 

PB verstuurd! 😉

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

Lees ook

^