Ik vind het heel lief zoals je over Elsa praat.
Eind vorig jaar ging mijn relatie over omdat we niet meer bij elkaar passen. Sindsdien en een tijd daarvoor ben ik me gaan beseffen dat niet mijn ex mijn wederhelft was, maar Bink.
Bink, SBT, was mijn 2e hond. Wel mijn eerste pup. Vanaf dat zijn gedrag naar andere honden begon te veranderen, met een leeftijd van 2 jaar, zijn we op een hondeschool terecht gekomen. Sindsdien was hij een van de béste van zijn klas. Zeker 4 x per week waren we aan het trainen, of thuis, of op de hondeschool. Dit ging zó goed, dat we officiële wedstrijden zijn gaan lopen, en zelfs mee mochten doen met het Nederlands Kampioenschap!
Hij werd een stuk zelfverzekerder en kon lekker los overal, bij het zien van een andere hond, zocht hij contact en werd terug aangelijnd. De laatste jaren had ik weinig problemen met loslopers, dat was vroeger wel anders. Hij liet gewoon netjes aan zijn houding zien dat hij er niet van gediend was, waardoor andere honden zelf al afdropen op een paar meter afstand. Het idee dat dat verpest zou worden... nee, ik laat hem zelf wel uit. Bink vond het allemaal wel prima, alle mensen zijn leuk
Omdat het zoveel tijd heeft gekost om Bink zo te krijgen, liet ik hem ook zeker niet uitlaten door anderen. Ja oké, mijn ex, want het was officieel zijn hond, en heel soms mijn moeder, als ik wat langer moest werken.
Ik vind het fijn dat we elkaar zoveel hebben kunnen leren. Zoveel vertrouwen in elkaar; my once in a lifetime hond .
Aan het eind, was ik steeds bezig met dierenartsbezoeken, volgens hun mankeerde hij niks, maar ik wist dat dit anders was, ik kon er alleen mijn vinger niet opleggen. Uiteindelijk bleken het meerdere hernia's en was ik veel bezig dat Bink zo goed mogelijk kon herstellen. Helaas is dat niet gelukt.
Toen Bink vorige maand overleed, was ik echt kapot van verdriet. 11 dagen lang heb ik aan een stuk gehuild. Weinig op mijn werk verschenen en als ik er wel was, was ik aan het huilen. Echt ontroostbaar zoals hierboven ook wordt beschreven.
Ik begrijp dat mensen geen hond meer nemen na zo een verlies. Het is echt heel heftig..
Alles wat ik deed, óf niet deed, stond in het teken van Bink. Ik heb veel twijfels over dingen, maar ik had zeker niet meer afstand van hem genomen, als ik het over kon doen. Ookal was het misschien niet gezond volgens sommige.



3 doggies
















