" Penny draagt de Ruffwear Aira regenjas en ik ben er echt super blij mee (Penny helaas niet). Hij zit erg goed, ondanks Penny's lange rug. Hij is net iets te kort, maar geeft zeker genoeg bescherming. Na een wandeling van twee uur lang in de regen is ze helemaal droog.
Deze jas bedekt ook de borst en een deel van de buik. Dat is handig want dat blijft ook lekker droog en schoon.
Penny vind hem niet zo heel fijn omdat er bandjes bij de achterpoten zitten. Bij Penny zijn die wel echt nodig want anders is de jas wel veel te kort. Ze went er echter wel snel aan. Het is nu gewoon wat moeilijker omdat ze hem de hele zomer niet aan heeft gehad vanwege de droogte, daarom moet ze nu opnieuw wennen
Penny draagt hem trouwens sinds ze een longontsteking heeft gehad. Daarom heeft ze hem ook nodig. Ze wordt bijna 10 en dan lijkt het mij niet goed als ze helemaal nat wordt door de regen.
Zo zit hij bij haar:
"