Hey
Ik ben vorige week voor de eerste keer met Penny naar het strand geweest en ik heb natuurlijk weer veel foto's gemaakt. Het was even spannend want Penny heeft een hekel aan auto rijden (tenzij ze haar kop buiten het raam kan hangen) en een hekel aan onbekende plekken. Ik was bang dat ze heel erg gestrest zou zijn. Ze was eerst ook erg gestrest, trok veel aan de riem en wist niet goed wat ze moest doen. Maar toen we eenmaal aan het lopen waren ging het eigenlijk heel goed en kwam ze er achter dat 'enge' onbekende plekken best leuk kunnen zijn. Aan het einde heb ik ook nog even wat stukjes bitterbal aan haar gegeven en toen was ze natuurlijk helemaal blij.
We gaan het nu we weten dat ze het aan kan ook zeker vaker doen.
De foto's zijn niet perfect. Ten eerste omdat ik Penny niet echt makkelijk stil kon laten zitten (zeker niet op afstand), ze was te zenuwachtig. Ten tweede omdat ze van mijn moeder niet los mocht en ik de riem niet overal kon weg werken. Toch zitten er wel een aantal bij die veel voor mij betekenen en waar ik erg tevreden over ben.
Deze is simpel, maar ik vind haar vacht hier zo mooi glanzen

Penny bij de zee, deze vind ik zelf erg mooi


Wat portretten




Hier vind ik haar er zo mooi uit zien, zo mooi slank en glanzend
Ik kan zelfs een beetje de spieren bij haar achterpoten zien

Met wat vliegers op de achtergrond






Deze twee portretten vind ik erg mooi





Spiegelbeeld

En als laatste wat foto's van ons samen (waar ik erg over twijfelde of ik die wel moest plaatsen) Ze zijn door mijn vader gemaakt, maar wel door mij ingesteld



Sorry trouwens voor het lelijke watermerk. Het lukte niet om mijn eigen watermerk er op te zetten omdat ik nu met een andere versie van het bewerkingsprogramma werk


Reageren














