Introductie pup's nieuwe thuis

10 reacties

isabelle

19 augustus 2018, 15:36

Wat was ook alweer de beste:

-Rondje huis en tuin aan lijn 

of

-zelf alles laten opspeuren en ontdekken?

 

Ik wil Franka nu eerst even langs haar voer en water bak begeleiden en dan naar haar plekje en daarna haar het zelf gaan laten doen.

jantien

19 augustus 2018, 16:29 3 doggies

Zoveel mogelijk los, zou ik zeggen, als dat geen kwaad kan! Als ze niet kan ontsnappen kan.

isabelle schreef het onderwerp

19 augustus 2018, 16:39

Ik heb alles puppy proof gemaakt, ik dacht/denk haar daar zelfverzekerder mee te maken (in het proces van nieuwe thuis verkennen). Voerbak en 'veilige' plek zijn dan al bekender terrein en aan haar toegewezen door mij. Ik woon erg klein en ze kan en mag overal komen, geen ontsnap plekken :)

Voor de rest is het naar mijn mening ook beter los van de lijn, hmmm...ik ga haar zo halen..ik laat het straks weten hoe het is gegaan. Wie weet stormt ze wel van enthousiast voor mij uit het huis in wink

Liz

19 augustus 2018, 19:39 3 doggies

Ik laat ze eerst gaan slapen. Van de reis is zo'n pupje al.doodmoe.

Dobrygoedgekeurde fokker

19 augustus 2018, 19:50 3 doggies

En is ze er al?

 

Hoe is het gegaan met afhalen en thuiskomen?

Hilde & Twinko

20 augustus 2018, 08:13 3 doggies

Ik zeg los laten.

 

Toen Twinko hier aankwam heb ik hem in z’n mandje gezet en ben er naast gaan zitten. Verder niks. Hij heeft toen een tijdje om zich heen liggen kijken, alle nieuwe dingen in zich opnemend, en ging toen voorzichtig aan de wandel terwijl ik hem bemoedigend toesprak.

 

Maar iedere pup is anders. Twinko was erg onzeker en had overal rustig de tijd voor nodig.

 

Lang verhaal kort: laat je pup los en blijf er zelf bij voor steun of om in te grijpen hp-shiny

isabelle schreef het onderwerp

20 augustus 2018, 10:07

cool is super goed gegaan. 

Op de terug weg ging ze even piepen heen en weer lopen over de achterbank, waar ik ook zat, en heb ik haar even naast de auto in de berm gelaten en wat water gegeven. Daarna is ze in diepe slaap gevallen tot in groningen.

Haar wel van de auto naar in de portiek voor de voordeur getild en toen ik de voordeur zelf opende stuiterde ze al naar binnen, gelijk oog in oog met Tante Toos(poesje dat ik aantal jaren geleden van  mijn mama heb gehad)  ze moeten nog wel even wennen aan elkaar, snuffelen en koppies geven en dan het toch weer te spannend vinden, maar dat gaat helemaal goed komen.

Ze liep tot 2 uur geleden erg achter mij aan dus zo heeft ze haar drinkbak in de keuken en het voer van de katten ook al gespot hp-wink er staat nog een extra drinkbak voor haar onder mn tafel in de huiskamer.

Franka ligt tegen de bank op de vloer en Tante Toos heeft haar eigen kleed(dat van Frankahp-angel)

hp-heart

Gisteravond 2 miniplasjes binnen en een grote buiten, vannacht niets (maar goed ook, heel fout met zn 2tjes op de bank geslapen, maar dat was dan.. niet zo fris geweesttongue-out) en vanochtend direct met haar naar buiten gegaan en heeft ze gepoept en geplast...waarna binnen nog een keer maar ik vindt het tot zover super gaanhp-thumbsup

haha ik ben natuurlijk volwassen DD gewend en daar komt andere hoeveelheid uit dan boxer pupinnocent

Hilde & Twinko

20 augustus 2018, 10:13 3 doggies

Wat leuk om te lezen. Klinkt als een heerlijke pup. En een baasje met de juiste instelling. Top hp-thumbsup

Dat gaat genieten worden voor allebei!

Didy

20 augustus 2018, 12:48 3 doggies

Wat een knappe pup.hp-heart

Ik ben ook voor meteen lekker de boel laten verkennen hoor!

isabelle schreef het onderwerp

20 augustus 2018, 16:19
" Wat een knappe pup.
Ik ben ook voor meteen lekker de boel laten verkennen hoor! "

Daantje is nog steeds mn profiel foto. Ik zal hem (tzt) met een mooie van Franka vervangen. :)

^