" Recente fotoos van Ogin, dr buik wordt kort gehouden, niet bloot maar gemilimeterd zodat het goed te controleren is....en haar huid is op het ogenblik gaaf. "
Ziet er mooi uit. Misschien proberen zonder. Enige wat ik weet is dat misschien iets korter haar en direct afspoelen een optie is. In de lange haren blijft altijd wel wat hangen aan allergeen en om iedere dag je hond te wassen? Lijkt me ook niet gezond. Dat allergeen moet er zo snel mogelijk vanaf dat is mits als ze niet gelijk reactie heeft.
Bij Peanut begon met een bultje hier en daar, dat voel je direct bij een kortharige. Hup in de auto en ergens anders heen. Afspoelen, washandje en pollen afnemen. Bij hem was het altijd rond feb/maart t/m aug/sept. Dus ik heb makkelijk praten. Pollenkalender erbij en zoeken wat er het meeste staat te bloeien. Heb nooit die ene struik of onkruid kunnen vinden. Qua water hoor ik het ook weleens maar dat zijn de algen erin en ook weer afspoelen en afspoelen.
Graspollen zijn echt k*ote, dat polt het hele jaar door. Ik was blij dat hij dat niet had.