Sammie's Samcafe 2

1191 reacties · pagina 8 van 40

Nadine Lilly,Queenie R.I.P.

18 juli 2018, 15:38 3 doggies
" Fijn om te zien he , die vooruitgang.
Kleine dingetjes kunnen heel groot zijn voor het baasje.
Jullie hebben alle tijd  "

Wat fijn te horen dat het goed gaat jullie gaan er rap op vooruit Sam heeft een echt mooie thuis gevonden nog veel succes yo 

yooop schreef het onderwerp

18 juli 2018, 20:43
" Ik zet de bel gewoon af. "

Ja maar dan krijg ik mijn pakketjes niet meer binnen..

Didy

19 juli 2018, 08:54 3 doggies

Ach Jo, kwestie van tijd, maar dat weet je zelf ook wel!

Sam komt er wel, ik weet het zeker.🥰

yooop schreef het onderwerp

19 juli 2018, 09:11
" Ach Jo, kwestie van tijd, maar dat weet je zelf ook wel!
Sam komt er wel, ik weet het zeker. "

Ja ik weet het, het gaat echt wel goed komen.

yooop schreef het onderwerp

26 juli 2018, 13:21

Even een berichtje over Sammie.

Sam maakt nog steeds kleine stappen alleen deze week ging het niet zo goed.

Ik moest eergisteren weg en dus moest hij alleen met de baas zijn, ik dacht, dat is goed voor de band, maar helaas, hij is dus veel schrikachtiger als ik er niet bij ben.

En tot zijn grote pech moest ik gisteren ook weg, gelukkig ging het toen al ietsje beter.

Verder maakt hij wel stappen, eerst durfde hij niet te eten als het baasje hem eten gaf en niet meteen weg ging, maar baasje blijft wel op afstand maar gaat niet helemaal weg, die afstanden zijn steeds kleiner gemaakt en nu eet hij al uit de bak voordat de bak op zijn plaats staat, grote stap vinden wij.

We gaan nog steeds vooruit dus, morgen moet ik weer weg, hopelijk gaat het dan weer een stukje beter.

Daydreamer

26 juli 2018, 13:24 3 doggies

dat was even vreemd voor Sam. 

vanaf zijn aankomst ben jij bij hem geweest.

komt vast goed gelukkig hebben jullie jaren de tijd 😛

Ina, Misty en Aysa

26 juli 2018, 14:24 3 doggies

Als Sam maar vaak genoeg ervaart dat de meneer-baas ook echt niet eng is als de mevrouw-baas er even niet is, gaat dat echt wel steeds beter hoor

Ze kunnen samen wandelen zonder problemen, hij kan zelfs al eten als de baas er nog bij staat, dan komt die rust ook echt wel op de momenten dat jij even niet thuis bent 👍

yooop schreef het onderwerp

26 juli 2018, 15:12
" dat was even vreemd voor Sam. 
vanaf zijn aankomst ben jij bij hem geweest.
komt vast goed gelukkig hebben jullie jaren de tijd  "

Ja dat kon niet anders, hij moest meteen in het diepe hihi.

yooop schreef het onderwerp

26 juli 2018, 15:14
" Als Sam maar vaak genoeg ervaart dat de meneer-baas ook echt niet eng is als de mevrouw-baas er even niet is, gaat dat echt wel steeds beter hoor
Ze kunnen samen wandelen zonder problemen, hij kan zelfs al eten als de baas er nog bij staat, dan komt die rust ook echt wel op de momenten dat jij even niet thuis bent 
 
  "

Ja toch, ik vind het een hele grote stap dat eten, en ik moet wat vaker even weg gaan, gelukkig hersteld hij altijd best snel..

Faro duurde ook een jaar voordat er pas echt vertrouwen was, dus we nemen alle tijd.

yooop schreef het onderwerp

29 juli 2018, 21:49

Sam is vandaag door mijn man met de lange lijn bij de rivier geweest, ik kon niet mee, mijn rug doet vervelend, maar oh wat kwam mijn man glunderend terug zeg, helemaal trots, Sam luistert heel goed, bij kom! komt hij meteen vrolijk aanrennen, ze zijn samen heel lang weggeweest, en kwamen allebei zo blij thuis.

We weten nog niet of hij echt jachtdrift heeft, maar het was een hele leuke oefening vandaag, ik zag ook voor het eerst het trots zijn op zijn hond gezicht bij mijn man, sinds Faro zijn dood, erg leuk om te zien.🥰

Kees

29 juli 2018, 22:31 3 doggies

Oh wat fijn!

Hettie & Charlii

29 juli 2018, 22:38 3 doggies
" Sam is vandaag door mijn man met de lange lijn bij de rivier geweest, ik kon niet mee, mijn rug doet vervelend, maar oh wat kwam mijn man glunderend terug zeg, helemaal trots, Sam luistert heel goed, bij kom! komt hij meteen vrolijk aanrennen, ze zijn samen heel lang weggeweest, en kwamen allebei zo blij thuis.
We weten nog niet of hij echt jachtdrift heeft, maar het was een hele leuke oefening vandaag, ik zag ook voor het eerst het trots zijn op zijn hond gezicht bij mijn man, sinds Faro zijn dood, erg leuk om te zien.
  "

Super!!!! 😁

yooop schreef het onderwerp

30 juli 2018, 00:40

Ja heel erg leuk, wel erg jammer dat binnen de angst nog steeds is, maar ik geloof nog steeds dat het goed gaat komen, en mijn man gelukkig ook.

 

Ik ben ook aan het oefenen met mannen die naast ons huis een ruimte hebben gehuurd in het pand naast ons, daar is een pad en zo komen ze op hun sleutelplek, we hebben gelukkig een dichte tuin.

Maar als ze er zijn dan vraag ik, mogen we even oefenen, dat geburd al door het hek, maar dan mag Sam in het pad, in het pad is het klein dus ook daar is hij bang, Sam durft wel voorzichtig te snuffelen aan de mannen als ze zitten.

Ze vinden het leuk om te helpen, lenen ook wel eens gereedschap van mijn man, dus we kennen ze wel een beetje.

De huurder van de motorruimte die heeft een dochter, die deed voor het hek wild met haar handen naar Sam, en Sam blafte naar haar, ik laat Sam dus niet bij mijn nichtje haar kinderen, die zijn zo druk. En gewend aan honden dus niet voorzichtig.

 

Maar ja vandaag was een hele mooie dag voor mijn 2 mannen, en die pik je niet meer af, en dat gezicht van mijn man sprak boekdelen, we hebben nog wel een eind te gaan, maar we komen er wel, zeker omdat we over een maand op vakantie gaan, dan kunnen die 2 beter naar elkaar toe groeien. Meer tijd voor Sam, meer samen wandelen, dat vinden ze beide heel erg leuk.

Didy

30 juli 2018, 10:44 3 doggies

Wat leuk voor Sam en je man Jo, voor herhaling vatbaar zou ik zeggen!

Ik zou ze samen vaker op pad sturen, goed voor Sam, je man en jou arme ruggetje!👍

Koning Obi

30 juli 2018, 11:02 3 doggies
" Ja heel erg leuk, wel erg jammer dat binnen de angst nog steeds is, maar ik geloof nog steeds dat het goed gaat komen, en mijn man gelukkig ook.
 
Ik ben ook aan het oefenen met mannen die naast ons huis een ruimte hebben gehuurd in het pand naast ons, daar is een pad en zo komen ze op hun sleutelplek, we hebben gelukkig een dichte tuin.
Maar als ze er zijn dan vraag ik, mogen we even oefenen, dat geburd al door het hek, maar dan mag Sam in het pad, in het pad is het klein dus ook daar is hij bang, Sam durft wel voorzichtig te snuffelen aan de mannen als ze zitten.
Ze vinden het leuk om te helpen, lenen ook wel eens gereedschap van mijn man, dus we kennen ze wel een beetje.
De huurder van de motorruimte die heeft een dochter, die deed voor het hek wild met haar handen naar Sam, en Sam blafte naar haar, ik laat Sam dus niet bij mijn nichtje haar kinderen, die zijn zo druk. En gewend aan honden dus niet voorzichtig.
 
Maar ja vandaag was een hele mooie dag voor mijn 2 mannen, en die pik je niet meer af, en dat gezicht van mijn man sprak boekdelen, we hebben nog wel een eind te gaan, maar we komen er wel, zeker omdat we over een maand op vakantie gaan, dan kunnen die 2 beter naar elkaar toe groeien. Meer tijd voor Sam, meer samen wandelen, dat vinden ze beide heel erg leuk.
  "

Wat goed! Obi is altijd helemaal hyperdepieper als ze "een mannentripje" gaan maken. 

yooop schreef het onderwerp

30 juli 2018, 12:53
" Wat leuk voor Sam en je man Jo, voor herhaling vatbaar zou ik zeggen!
Ik zou ze samen vaker op pad sturen, goed voor Sam, je man en jou arme ruggetje! "

Hij laat Sam 2 keer per dag uit, maar niet zo lang als in het weekend, en dit was voor het eerst aan de lange lijn, de flex uitgerold.

yooop schreef het onderwerp

30 juli 2018, 12:54
" Wat goed! Obi is altijd helemaal hyperdepieper als ze "een mannentripje" gaan maken.  "

Ja Sam kwam ook helemaal blij thuis, sprong over de hoek van de bank naast mij, die kan hoof en ver springen joh!!

Ook heel leuk dat Sam ook blij was..

yooop schreef het onderwerp

2 augustus 2018, 21:28

Oh oh, die Sam heeft een schelp met water er in, hij vind het een mooie waterbak 😇

We hebben een koelmat gekocht, maar ik moet de koelmaat op de bank leggen onder een stofje anders gaat hij er niet op, de koelmat werkt wel, het is er 1 met Gel, die niet natgemaakt hoeft te worden en niet in de koelkast hoeft.

 

Verder heeft Sam het ook warm, dus geen lange wandelingen, maar korte en dan maar veel snuffelen.

En Sam eet blaadjes, het liefst zo droog mogelijk, honden shippies zegt mijn man, ik heb ook klimop staan, maar dat zou giftig zijn, dus het is blaasjes rapen, ook van de vlinderstruik, dus nu pluk ik maar elke dag paardenbloem en weegbree, laat het drogen in de tuin en dan eet hij dat op, wel zo gezond, vitamine c, en kiezelzuur en andere mineralen zitten er in.

Verder maakt hij hele kleine stapjes richting mijn man, maar mijn man moet heel veel werken dus eigenlijk heeft hij te weinig tijd voor Sam, hij laat Sam wel uit ochtends en s avonds, maar na het eten is het eventjes speelkwartier en dan moet hij weer werken.

Eind van de maand gaan we op vakantie, dat zal wel goed zijn voor die 2 samen, ik verheug me er op.

Sam ligt vaak in de stoel waar Faro altijd in lag, heel gek gezicht, hij ligt hetzelfde zoals Faro lag, alleen hij is kleiner dus het ziet er net anders uit, ik heb er foto's van gemaakt, ik zal ze deze week eens plaatsen.

 

Met mij gaat Sam steeds beter, ik mag weer uitgebreid in zijn oren kijken, dat doe ik dan dus ook een paar keer per dag, gewoon omdat het dan gewoon word voor hem.

Tegenwoordig laat ik hem ook aan de flexlijn uit, maar hij gaat niet ver van me vandaan. Hij moet nog even leren dat dat gewoon kan.

Diesel

2 augustus 2018, 22:34 3 doggies

Jullie doen het hartstikke goed met Sam.

Leuk om weer iets te lezen, enne...die hond had het niet beter kunnen treffen!

Kees

2 augustus 2018, 22:37 3 doggies

Fijn dat de vakantie er al gauw aan komt! Even lekker weg. Ik zou wel een tekentang meenemen, ik moet er geregeld wat weghalen.

yooop schreef het onderwerp

3 augustus 2018, 00:51
" Jullie doen het hartstikke goed met Sam.
Leuk om weer iets te lezen, enne...die hond had het niet beter kunnen treffen! "

Dank je 😁

yooop schreef het onderwerp

3 augustus 2018, 00:55
" Fijn dat de vakantie er al gauw aan komt! Even lekker weg. Ik zou wel een tekentang meenemen, ik moet er geregeld wat weghalen. "

Oow bah we gaan goed beschermd, voor onszelf ook, en tekenpennen, ik heb bijna een verzameling hahah elke keer raak ik ze kwijt, dan zitten ze in de pennenbak, of bij mijn oogpotlood, op de gekste dingen heb ik die, altijd 1 in mijn wandeltas, zitten poepzakjes in, en snoepjes, mijn ID en soms water.

Het lijkt me niet erger dan in de Ardennen in het bos, Sam krijgt Vectra 3D pipet, wij geinpregneerde kleding, en ik heb lekker spul wat tegen teken werkt, gekocht in Engeland, niet zo vies als Deet maar werkt wel goed.

yooop schreef het onderwerp

3 augustus 2018, 01:20
" Schelp met water? Bedoel je zo'n plastic ding als waterbad waar ie zich in kan verkoelen? "

Ja precies, 2 kanten, eigenlijk bedoeld voor een zandbak voor kinderen.

Bij de action voor weinig, ik dacht misschien wil hij er lekker in spatteren, maar nee hoor, wel een grote drinkbak, ik ververs het door het water er uit te halen met de gieter, daar doe ik dan mijn tuin mee, zo heeft Sam altijd vers water hahaha beetje overdreven maar hij drinkt er vaak uit, en zo is mijn keuken niet zo nat, want Sam heeft van die mondhoeken, dat als hij drinkt het aan 2 kanten naar de zijkant spuit hahaha dat is geen gezicht.

Het zoveelste showprofiel voor adverteerders

3 augustus 2018, 01:31 3 doggies

Misschien wil ie wel in de schelp als je hetzelfde doet als met de koelmat? Gewoon op de bank plaatsen onder een stofje😀

 

Lekker fris voor heel het gezin 😎

yooop schreef het onderwerp

3 augustus 2018, 01:32

hahahaha goed idee!!

Monique

3 augustus 2018, 09:16 3 doggies

Yo,ik wist nog toen je,je vakantie boekte...je hield er al rekening mee dat Faro er misschien niet meer zou zijn.

Het is ook zo gelopen maar het zal toch wel even raar doen Sam i.p.v Faro.

Ik had dat ook de eerste keer dat Tosca er niet bij was,ik dacht wat had ze dit weer leuk gevonden.

Maar gelukkig is Sam er,die heeft een gouden mandje bij jullie gevonden en het wordt weer een volgend avontuur met zijn drietjes op vakantie.

Nadine Lilly,Queenie R.I.P.

3 augustus 2018, 09:27 3 doggies
" Yo,ik wist nog toen je,je vakantie boekte...je hield er al rekening mee dat Faro er misschien niet meer zou zijn.
Het is ook zo gelopen maar het zal toch wel even raar doen Sam i.p.v Faro.
Ik had dat ook de eerste keer dat Tosca er niet bij was,ik dacht wat had ze dit weer leuk gevonden.
Maar gelukkig is Sam er,die heeft een gouden mandje bij jullie gevonden en het wordt weer een volgend avontuur met zijn drietjes op vakantie. "

Helemaal mee eens Monique mij deed het ook zo raar toen niet meer queenie was maar lilly nu al gewoon dat het met lilly is wens jullie ook fijne vakantie toe met Sam yo 

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^