Paniekaanval bench

37 reacties · pagina 2 van 2

Anny en Lance

23 juni 2018, 17:26
" Laat je niet opnaaien door Luz. Die voert al sinds de eerste dag dat ze hier is een heksenjacht tegen de bench. Niet voor rede vatbaar.  "

Oh maar met rede hoor...en er zijn er nòg die dan als heks kunnen bestempeld worden.hp-angel

Diesel & Bumper

23 juni 2018, 21:24

" Antwoord was niet bedoelt om onbescheiden te zijn, wel met aan te tonen dat een bench helemaal niet hoeft bij het opvoeden van honden. "

 



Oke, begrepen.
Ontopic, de ts heeft goede tips gehad. Over een mogelijke oorzaak zat ik te denken, zouden die katten snachts niet eens naar de hond zitten te hengelen? Katten zijn soms echt geen lieverdjes, en een hond in een kooi is wellicht leuk speelgoed.

Jasmijn schreef het onderwerp

23 juni 2018, 21:47
"  

Oke, begrepen.
Ontopic, de ts heeft goede tips gehad. Over een mogelijke oorzaak zat ik te denken, zouden die katten snachts niet eens naar de hond zitten te hengelen? Katten zijn soms echt geen lieverdjes, en een hond in een kooi is wellicht leuk speelgoed. "

Dat zou zeker kunnen, onze katten kunnen ook flink treiteren. We hebben een ren besteld. Kijken of dat beter gaat en maar hopen dat de katten zich kunnen inhouden.. Benchtraining nog even proberen maar als dat echt niet gaat, dan is het niet anders. Bedankt voor alle tips! 

UkkePuck

23 juni 2018, 21:49
" Dat zou zeker kunnen, onze katten kunnen ook flink treiteren. We hebben een ren besteld. Kijken of dat beter gaat en maar hopen dat de katten zich kunnen inhouden.. Benchtraining nog even proberen maar als dat echt niet gaat, dan is het niet anders. Bedankt voor alle tips!  "

Als ze zo kunnen treiteren, dan 's nachts de hond en katten gescheiden, dus in een eigen kamer met de deur dicht, zodat je hond geen paniek hoeft te hebben.

Jasmijn schreef het onderwerp

gewijzigd 23 juni 2018, 21:52
" Als ze zo kunnen treiteren, dan 's nachts de hond en katten gescheiden, dus in een eigen kamer met de deur dicht, zodat je hond geen paniek hoeft te hebben. "

Dat is dus een beetje het probleem, we hebben geen deuren in huis.. we kunnen evt de bijkeuken proberen maar daar tocht het heel erg. Niet echt diervriendelijk. :(

UkkePuck

23 juni 2018, 21:56
" Dat is dus een beetje het probleem, we hebben geen deuren in huis.. we kunnen evt de bijkeuken proberen maar daar tocht het heel erg. Niet echt diervriendelijk. :( "

Zal niks anders opzitten. Je katten de hond laten treiteren is toch ook niet wat? Ook niet echt diervriendelijk zeg maar ...

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

23 juni 2018, 22:40

Maar als de katten de hond 's nachts treiteren... dan zet je de katten toch in de bench? hp-angel

luz

23 juni 2018, 23:14
" Maar als de katten de hond 's nachts treiteren... dan zet je de katten toch in de bench?  "

Geweldig!

Lees ook

^