Rondje langs de molen (foto's!)

22 reacties

Melissa en Penny

7 juni 2018, 13:35

Een tijdje geleden hebben Penny en ik een nieuwe route gevonden van ongeveer 5 kilometer. Omdat die route maar heel kort door het losloopgebied gaat en we, als we daar eenmaal door heen zijn, niemand meer tegen komen is het onze favoriete route geworden. De route gaat ook langs een molen die sinds kort weer is opgebouwd nadat hij tijdens een storm kapot was gegaan.

Aangezien het vandaag heel erg mooi weer was en ik van plan was weer die route te lopen had ik weer de camera mee genomen. Helaas zag Penny dat (zoals altijd) meteen als een excuus om lekker niet te luisteren en weg te lopen (ook de reden dat ik liever zonder camera loop), iets waar ik heel slecht tegen kan (ik ben het totaal niet van haar gewend). Gelukkig zijn de foto's ondanks dat erg goed gelukt. Ik ben dan ook benieuwd naar hoe jullie ze vinden :)

 

Muizen zoeken, het gras is weer gemaaid en Penny is daar héél erg blij mee. Nu kan ze weer op muizen jagen

511259.jpg

 

'Ons' privé veldje. Elke keer als er gemaaid wordt staan de hekken van de weilanden open, daar maken we soms gebruik van (natuurlijk zorg ik er wel voor dat we alles netjes achter laten)

511264.jpg511260.jpg

 

Actie!

511261.jpg 

 

511263.jpg511265.jpg

511266.jpg

 

Uitzicht

511267.jpg

 

De Twiske molen zonder en met Penny

511268.jpg511269.jpg

 

Trotse en vrolijke Penny

511270.jpg511271.jpg

 

Aan het einde mocht (moest) ze nog even zwemmen om af te koelen

511272.jpg511275.jpg

511276.jpg511277.jpg

 

'Wat zit daar onder?'

511274.jpg511273.jpg

chayenne & dolcinea

7 juni 2018, 13:54 3 doggies

wat een prachtige foto's en wat staat penny er mooi op!hp-heart

Het zoveelste showprofiel voor adverteerders

7 juni 2018, 13:55 3 doggies

Heerlijke foto's van mooie relax buurt en zalige smoelen van een onwijs knap hondenmeisje!

 

Was genieten om te bekijken bij de koffie net. Dank je!

Marga, Lotus en kat Nemo.

7 juni 2018, 15:26 3 doggies

Wat een prachtige en voor Penny heerlijke wandelroute. Mooie foto's.

Drieka en Hummer

7 juni 2018, 16:14 3 doggies

Prachtige foto's en mooi wandelgebied! 

Dobrygoedgekeurde fokker

7 juni 2018, 20:19 3 doggies

prachtige foto's, 

 

super dat jullie die route gevonden hebbenhp-thumbsup

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

7 juni 2018, 20:26 3 doggies

Wat een plezier, zo'n mooie wandeling! En al dat water, helemaal voor haar alleen hp-heart 

Loesje

7 juni 2018, 22:55 3 doggies

Een heerlijke plek om te zijn en te wandelen.

Mooie foto's.

Lekker genieten.

nadine

8 juni 2018, 06:50 3 doggies

Zeer mooi foto s en echt genieten smile

Melissa en Penny schreef het onderwerp

8 juni 2018, 09:33

Bedankt voor de super leuke reacties!

 

Ik ben ook echt blij met die plek, het losloopgebied wordt steeds drukker en ik ben heel blij dat ik me daar nu geen zorgen meer om hoef te maken.

Penny vind die route ook echt geweldig, als ze merkt dat we er naar toe gaan gaat ze heel snel door lopen en ze wilt ook echt niet naar huis voordat we die route hebben afgemaakt.

Bailey

8 juni 2018, 09:53 3 doggies

Wat een prachtige foto´s!!

pff

2 juli 2018, 17:05 3 doggies

Heel mooie fotos van een pracht hond 

Mooie wandelplaats ook

May

3 juli 2018, 12:33 3 doggies

prachtige foto'shp-heart

ALM

3 juli 2018, 19:43 3 doggies

Mooooie foto's hp-heart

 

Het jagen in gemaaid gras komt me bekend voor, Macy vindt dat ook geweldig!!

Melissa en Penny schreef het onderwerp

3 juli 2018, 23:37

Wat leuk dat er hier weer reacties komen. Bedankt voor de complimenten!

 

Ik heb inmiddels nog meer mooie plekken gevonden door die kant op te lopen. Penny's conditie is nu zo goed dat we nu ook naar plekken kunnen waar ik haar altijd al had willen fotograferen :)

Als ze helemaal aan haar muilkorf gewend is (daar zijn veel picknick veldjes en ik wil niet het risico dat ze weer kippenbotjes en afval gaat eten) ga ik ook daar fotograferen

Melissa en Penny schreef het onderwerp

24 juli 2018, 12:11
" Met wat voor toestel fotografeer je? En welke lens(zen) gebruik je? "

Ik fotografeer met een Nikon D5200 en een tamron 17-50 2.8 lens (de versie zonder bewegingsstabilisatie). Opzich ben ik heel erg blij met deze combinatie, maar helaas heeft de lens veel last van focus problemen waardoor minstens de helft van mijn foto's wazig zijn. Ik ga binnenkort kijken of dat gerepareerd kan worden en of dat onder de garantie valt.

 

Vanmiddag haal ik trouwens een 50mm 1.8 lens van Nikon op

Ellen, vrouwtje van Noortje

gewijzigd 24 juli 2018, 12:18 3 doggies

Leuk!

Ik fotografeer met de Nikon D5500 en heb deze lenzen:

nikon macro 100 mm 2.8

sigma 18-200 3.5

sigma 70-200 2.8 (is een hele mooie, maar ook erg zware lens)

nikon 30 mm 1.8

 

Hiervoor had ik een professioneel toestel van Nikon: D300S, maar die body vond ik veel te zwaar en die heb ik destijds ingeruild en toen heb ik de d5500 gekocht.

Leuk speelgoed hoor!

(ps: is je tamron wel compatible met je nikon? Ik heb dat (slecht focussen) ooit gehad met een sigma die niet paste bij mijn nikon, toen hebben ze de sigma lens aangepast voor me. )

Melissa en Penny schreef het onderwerp

25 juli 2018, 17:23
" Leuk!
Ik fotografeer met de Nikon D5500 en heb deze lenzen:
nikon macro 100 mm 2.8
sigma 18-200 3.5
sigma 70-200 2.8 (is een hele mooie, maar ook erg zware lens)
nikon 30 mm 1.8
 
Hiervoor had ik een professioneel toestel van Nikon: D300S, maar die body vond ik veel te zwaar en die heb ik destijds ingeruild en toen heb ik de d5500 gekocht.
Leuk speelgoed hoor!
(ps: is je tamron wel compatible met je nikon? Ik heb dat (slecht focussen) ooit gehad met een sigma die niet paste bij mijn nikon, toen hebben ze de sigma lens aangepast voor me. )
  "

Die van 70-200mm en 30mm zou ik ook nog wel willen hebben, maar niet voor nu. Ik heb momenteel niet genoeg tijd om echt heel veel met fotografie bezig te zijn en vind dan vind ik het zonde om veel dure lenzen te hebben.

 

De 50mm is trouwens binnen en ik heb spijt dat ik hem niet eerder heb gekocht, ik vind hem echt super.

Ik denk nu alleen dat het focus probleem niet persé aan de lens lag, met deze lens heb ik ook soms moeite terwijl deze lens er niet om bekend staat (die andere die ik heb wel). Misschien ligt het aan de camera, dan ga ik er ook niets aan doen. Ik wil hem over misschien een jaartje toch vervangen.

 

De tamron lens is trouwens voor Nikon gemaakt dus daar ligt het niet aan

Melissa en Penny schreef het onderwerp

25 juli 2018, 18:16

De foto's met mijn nieuwe lens staan hier!

Lees ook

^