Dag iedereen!
Ikzelf ben allergisch en zijn op zoek gegaan naar hypoallergene rassen. Het meest betrouwbare zijn de poedels (die ikzelf het liefste zouvan kiezen). Maar mijn man is verzot op een samojeed enen die blijken ook hypoallergeen te zijn... kan iemand met een hondenallergie dit bevestigen? Of kenners? Want ik wil me geen hond aanschaffen die ik nadien terug moet wegdoen uiteraard... en iemand regio Oudenaarde met een samojeed waar ik eens mag langsgaan om te ruiken en te zien of ik enige reactie vertoon?

Reageren



Dus de vachtlengte hoeft daar niets mee te maken te hebben. De stof wordt ook vooral uitgescheiden via speeksel en huidschilfers, dus ook naaktkatten kunnen evenveel allergische reactie geven. 
Mijn nichtje is ook heel erg allergisch en heeft wel heel erg last van de vacht van Kaylo. Zij hebben een labradoodle en dat gaat wel goed. Ik zou als ik de TS was ook eerder dan op safe spelen en voor een poedelachtige gaan, na dat even uitgeprobeerd te hebben. 


