Ik ben nieuw op het forum en ben van plan als ik een eigen plekje heb een hond aan te schaffen, meer bepaald in het grotere ras.
Vanwege dat mijn moeder allergisch is aan honden hebben wij nooit zelf 1 kunnen aankopen, ik had het geluk in een hondenbuurt te leven en dat ik met de honden van in de buurt mocht ravotten.
Nu deze waren altijd het kleine ras zoals cocker spaniel, schnauzer en kleine poodles, maar ik heb altijd al eens willen ravotten met een grote/zeer grote hond.
Daarom zoek ik op forums mensen in de buurt van de kempen die mij toelaten om met hun hond te laten ravotten. Op deze manier kan ik ook over de honden leren want een eigenaar die ervaring heeft met dit ras is nog altijd betrouwbaarder dan het internet waar iedereen informatie kan aanpassen.
Als er mensen hier zijn die hiervoor open staan, laat alstublieft een berichtje.

Reageren











"