Pup diarree/overgeven

103 reacties · pagina 2 van 4

Cody

7 augustus 2017, 02:29 3 doggies

Och jéé... wat lees ik nu allemaal? Gelukkig heeft hij de operatie goed doorstaan! Nu hopen dat hij goed opknapt, sterkte!

W&W

7 augustus 2017, 03:07 3 doggies

Gelukkig! Ik duim voor een spoedig herstel.

Beterschap voor je pupske en sterkte voor jezelf

Machtel, Romeo en Luca +

7 augustus 2017, 04:57 3 doggies

Gelukkig is hij geopereerd. Hopelijk herstelt hij spoedig. Heel veel sterkte. 

Bailey&Loki† schreef het onderwerp

7 augustus 2017, 06:51

Verschrikkelijk nieuws weer.. ik werd wakker gebeld en het ging achteruit met hem hij had erg buikpijn en ze hebben hem ingeslapen... mijn hart is nog nooit zo erg gebroken en de hoeveelheid pijn dat ik doormaak is onbeschrijfelijk. Loki is mijn eerste pup die ik na 12 jaar smeken heb gekregen. Ik was op slag verliefd toen ik hem zag tussen alle pups, hij was de enige die op onze voeten  ging liggen terwijl de rest aan het stoeien waren. Mn mannetje hebben we na 8 dagen moeten laten gaan met de leeftijd van 9 bijna 10 weekjes. Loki we houden van je en ooit gaan we elkaar terug zien aan de andere kant. Je bent nu op een betere plek zonder pijn en druk. Je mag nu netzoveel schoenen vreten zoals je wilt. I Will always love you and never forget you baby boy??????

Nadine

7 augustus 2017, 07:23 3 doggies

Och wat erg heel veel sterkte wat zal je hem missen 

Machtel, Romeo en Luca +

7 augustus 2017, 07:25 3 doggies

Wat vreselijk. Ik ben geschokt. Ik kan niets anders, dan je heel veel sterkte wensen. 

W & B

7 augustus 2017, 07:32 3 doggies

Oh wat vreselijk! 

 

Ik zit je topic te lezen, schrik van de eerste bericht.

 

Ben voorzichtig opgelucht omdat de operatie geslaagd leek..

 

En dan.... Sprakeloos! 

 

Heel veel strerkte! 

Liz

7 augustus 2017, 07:40 3 doggies

Owww wat erg!!! Hoe heeft dit toch kunnen gebeuren!!!

Cody

gewijzigd 7 augustus 2017, 08:04 3 doggies

Ach wat erg! Heel veel sterkte...

 

Ondanks dat je je pup er niet mee terug krijgt is er misschien de mogelijkheid om de dierenarts te vragen waar het aan lag dat je pup het niet heeft overleefd. En wat de oorzaak was. Mogelijk kun je de fokker dan alsnog aansprakelijk stellen. 

 

Evt onderzoek zou je kunnen laten doen bij Frank vd Goot http://fdoz.nl

UkkePuck

7 augustus 2017, 08:07 3 doggies

Ooh verschrikkelijk zeg! 

Ik wens je heel veel sterkte toe. 

UkkePuck

gewijzigd 7 augustus 2017, 08:15 3 doggies
 

W&W

7 augustus 2017, 08:21 3 doggies

Och nee..... wat vreselijk verdrietig.

Heel veel sterkte, ik ben er stil van......

Didy

7 augustus 2017, 08:40 3 doggies

Wat een vreselijk nieuws zeg, jullie jonge pupje.

Heel veel sterkte gewenst!

Max

7 augustus 2017, 09:00 3 doggies

Heel veel sterkte !
Ik heb er eigenlijk geen woorden voor.....
Gewoon weg vreselijk

Hester (gast)

7 augustus 2017, 09:15

Oh bah, wat vreselijk.

Heel veel sterkte!

Saskia & Duke

7 augustus 2017, 09:30 3 doggies

Ach wat ontzettend triestig... 

 

Heel veel sterkte.. 

Brigitte, Zebee & Zabaa

7 augustus 2017, 11:10 3 doggies

Oh.......heb even geen woorden voor 

 

Heel veel sterkte.

Apple

7 augustus 2017, 11:35 3 doggies

Jeetje wat verdrietig zeg.. Heel veel sterkte.

Null

7 augustus 2017, 11:41 3 doggies

Verschrikkelijk zeg..

Heel veel sterkte.

Loesje

7 augustus 2017, 11:42 3 doggies

Je jonge pup Loki was niet opgewassen tegen zoveel lichamelijk lijden en de narcose.

 

Het is voor jou nauwelijks te bevatten nadat je pupje nog maar zo kort bij je was.

 

Als de oorzaak bij de fokker ligt dan kan je deze aansprakelijk stellen inclusief medische en bijkomende kosten. Ook hobby-, gelegenheids- en oepsnestenfokkers zijn volgens wetgeving aansprakelijk.

 

Heel veel sterkte.

Jazzebell

gewijzigd 7 augustus 2017, 11:44 3 doggies

Wat een ommekeer ineens weer..   zo jong nog...

Ik heb er geen woorden voor. 

Heel veel sterkte met dit nare verlies. 

Bailey&Loki† schreef het onderwerp

7 augustus 2017, 17:54

Heel erg bedankt allemaal. Ik ben op dit moment ook niet emotioneel stabiel. Het voelt alsof hij al een jaar bij ons is en het huis is veel te leeg en stil. Mijn ouders hebben me verteld dat we een nieuwe hond zullen nemen omdat ik helemaal kapot  ben. Maar ik heb ze verteld dat ik er nog niet aan toe ben en dat ik het eerst moet accepteren dat Loki er niet meer is. Pas wanneer ik heb kunnen genezen dan zou ik een nieuw maatje willen om die leegte te vullen. Geen hond zal hem kunnen vervangen en ik zal hem nooit vergeten. Mijn eerste pup, mijn maatje. De manier hoe Hij in onze ogen keek, het was net alsof hij zo met ons kon communiceren, onze gedachtes begrijpen. Alles doet me aan hem denken; de veldjes voor mijn huis, de trap, zelfs een stukje mos en een kartonnen koffie beker die op straat ligt waar Hij mee ging spelen. Nogmaals iedereen bedankt voor de berichtjes het is niet anders mijn engel is nu op een mooie plek. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

7 augustus 2017, 18:42 3 doggies

Geef het de tijd, het is niet wat zeg wat je nu moet doorstaan, rouw kost tijd....als je het straks een plekje kan geven kan je er aan denken, maar neem er de tijd voor, zoveel sterkte gewenst.

Shiva

7 augustus 2017, 22:30 3 doggies

Oh wat verschrikkelijk om te vernemen dat Loki is heengegaan.

Wens je veel sterkte met het verlies van je kleine vriendje dat veel te jong is moeten gaan.

 

Als ik u was zou ik contact opnemen met de fokker waar Loki van kwam. Het is niet normaal dat een pup op zo'n jonge leeftijd een kronkel in zijn darmpjes krijgt.

Kees

7 augustus 2017, 22:53 3 doggies
" Slecht nieuws.. zn darmen zitten in de knoop en hij ondergaat nu een spoed operatie.. er is een kans dat hij deze avond niet overleefd. Woorden kunnen niet beschrijven hoe erg mijn hart pijn doet. "

 Och jee wat spannend! Sterkte hoor.

^