verhaaltje :)

14 reacties

roos

30 december 2009, 11:16

Samojeed, eigenwijs ? Zeker weten !

Gaap. De vroege morgen is weer begonnen en het zonlicht scheen al in me kamer. Ik eruit als een speer want ik moest kynai ook nog uitlaten. Eenmaal beneden en het traphekje losgedaan kwam kynai al kwispelend op me af gerend. Ik snel me kleren aangedaan en met hem naar buiten geweest. Eenmaal terug liep hij heel erg mooi met me mee tot aan de deur. Toen heb ik de deur opengedaan en hem losgelaten. En toen keek hij me echt zo aan van : Haha , denk je nu dus echt dat ik naar binnenga ? ‘’ en ja hoor weg was tie. Huppelend naar het bloemenveltje hiervoor gerend.
En dan heb je ook nog eens haast ook he ! Grote sprongen datie maakte. En hup en hup en hup. Uiteindelijk hellemaal snuffelend stil gestaan. Ik sloop er langzaam er naartoe en hij keek me aan en hij ging in de speelhouding zitten . En sprong op en rende en sprong er weer vandoor. Na 20 minuten achter hem aan gerend te hebben ging ik maar weer naar binnen en riep heel vrolijk en enthousiast : ETEN!! .. En ja hoor even later kwam meneertje met zijn staart in de krul vrolijk binnengehuppeld met zijn mond wijd open.. zo van ‘’ Baas ik ben er weer hoor’’
Diep in mezelf wel een beetje gelachen hoor, hoe vrolijk hij er dan wel weer niet aanliep ?…
Die eigenwijze lieverd ?..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verhaaltje :) " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ester & Syrah

30 december 2009, 11:19

Hahaha leuk om te lezen hoor! Een heel avontuur dus al op de vroege ochtend :-D O-)

En eigenwijs?? Neuhhhh joh hoe kom je erbij??

Hahaha wat een lieverd :-D

HILL

30 december 2009, 11:19

heel erg lief en grappig,,nou hier stonden ze naar buiten te kijken,,van nou mooi niet het sneeuw weer..beau vind leuk..erra wil snel nu behoefte doen,en terug,,denk ook door vuurwerk,,ze knallen hier al behoorlijk..ze is echt zooooooooooo bang

30 december 2009, 11:23

Hahahaha heerlijk zo eigenwijze hond ik hou dr van heb ook een paar van die eigenwijsjes lopen O-) (niet waar hoor..ze is zelf de grootste eigenwijs)

abby wegwezen ;-)

Leuk verhaaltje hoor heb er sorry O-) toch erg hard om gelachen.

Liefs natascha

Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje .

30 december 2009, 11:32

Hahaha,dat zal je altijd zien als je haast hebt,alleen hij heeft geen haast :-)

Leuk verhaal,jammer dat het niet op film vast gelegd kon worden,zie het al voor me dat je aan het sluipen bent om hem te pakken te krijgen.

Je was in ieder geval gelijk klaar wakker :-)

Heerlijk he zo'n eigenwijsje.. ;-)

Groetjes Joke






roos schreef het onderwerp

30 december 2009, 11:35

Hihi lief he? :-) Leuk dat jullie het zo leuk vonden.. Ik heb nog wel een verhaaltje :-) als jullie dat leuk vinden tenminste he :-)

YmY en de bende

31 december 2009, 01:07 3 doggies

Haha Nienke, ik zie zijn ondeugende bekkie voor me. Geweldig!
Ik heb dat ook wel eens hoor, je wilt ze wel wurgen maar je moet vriendelijk roepen O-)
En dan komen ze later bij je zo van; lief ben ik he?

(b)engeltjes zijn het

YmY en de bende

31 december 2009, 01:08 3 doggies

Sorry!!! Je bent Nienke natuurlijk niet.
Sorry ROOS

Laika de husky

31 december 2009, 05:24 3 doggies

echt leuk hehe dus hij fopte je

maar het leukste vind toch dat hij je aan keek dat hij volgens u dacht denk je dat ik naar binnen ga lijk me broers american stafford doet alles goed alleen als hij voor de deur al geen riem hebt is het

echt in zijn gedachte van haha de mazzel en weg is hij lekker spelen in de speeltuin voor ze deur maar als hij hoort van koekje is hij serieus binnen voor 1 seconde binnen

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

31 december 2009, 07:42 3 doggies

roos, heb jij ook je beweging gehad. :-D zolang je er om moet lachen is er niets aan de hand, hij is toch maar weer netjes gekomen. :-D en dat jij haast hebt heeft hij geen boodschap aan he. haha

roos schreef het onderwerp

31 december 2009, 11:55

:-)

Caatje

31 december 2009, 12:13

ow geweldig wat een leuk verhaal daar kan ik zo om lachen altijd :-) sorry hoor

roos schreef het onderwerp

4 januari 2010, 17:19

Ja leuk he :-)

Uma & Joker

4 januari 2010, 18:37

wat leuk :-D haha echt grappig :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "verhaaltje :) " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^