naam keuze

9 reacties

Anoniem (gast)

10 juli 2017, 11:24
we zijn in blijde verwachting van een reutje, ras Coton de Tuléar, we twijfelen tussen de naam Rune of Rico, Welke verkiezen jullie?

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

gewijzigd 10 juli 2017, 11:38

Wat leuk zeg! Persoonlijk vind ik Rune erg leuk  

UkkePuck

10 juli 2017, 13:06

Ik zou zeggen, kijk wat bij de hond past, karakter en uiterlijk.

Je kan wel een Rico willen, maar misschien past uiteindelijk rune veel beter, of andersom. 

sylvia

10 juli 2017, 13:12

Wat een leuk ras hebben jullie uitgekozen!

Je ziet ze niet zoveel volgens mij.

Ik vind Rune en Rico allebei leuke namen. 

Shiva

10 juli 2017, 23:21

Rune klink wel heel apart.

" we zijn in blijde verwachting van een reutje, ras Coton de Tuléar, we twijfelen tussen de naam Rune of Rico,
Welke verkiezen jullie? "

Een Cotonnetje, wat leuk! Het ras heeft ook lang op mijn shortlist gestaan (staat er nog steeds op overigens). Bij welke fokker komt je hondje vandaan als ik vragen mag? Ken een aantal fokkers van het ras vandaar de vraag.

Wat betreft de naam... Dat vind ik altijd zo een persoonlijk iets dus daar waag ik me liever niet aan. Een naam is echt iets van jezelf. Jijzelf hebt daar een gevoel bij en verhaal achter, dat maakt de naam ook speciaal geschikt voor jou en jouw hondje. Dus kies lekker zelf uit wat het beste bij jullie past zou ik zeggen. Misschien weet je het nu nog niet zeker maar als je je pupje beter leert kennen tijdens de bezoekjes aan de fokker dan komt die uiteindelijke naam meestal vanzelf wel.
Veel voorpret toegewenst alvast!

Len@ en Jazz

11 juli 2017, 10:02

Als je iets aparts wil Rune.

 

Rico hoor je vrij veel.

 

Veel voorpret gewenst ook !

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^