Heb hiervoor eens op een mooie pup gereageerd. Maar voor de prijs moest ik bellen. Aan de telefoon zei ze dat de pup perfect was en de vader zeer goede lijnen had ivm stamboom en dus 1500 zou kosten. Maar ze had een heel klein overbeet je dus mocht ik m voor 1100. Zonder stamboom.
Meteen afgekapt dus.
Later weer gereageerd op een pup deze had beide ouders met stamboom wat aangetoond kon worden maar geen nest foto en de pup had geen papieren. Vroegen 1200 voor de pup. Toen ik vroeg of er over de prijs gepraat kon worden (tenslotte zonder stamboom)..totaal geen respons meer
Het lijkt ook wel of de meeste mensen in het wereldje alleen nog maar op het geld gefocust zijn. Ik word er echt eng van gewoon.. mijn pup was gelukkig normale prijs en is ook alsnog een mooie pup die het goed doet. Wel besef ik mij nu dat ik geluk gehad heb denk ik. Dit moet stoppen! Maar ja of dat ooit echt gebeurd..













