Wat vind jullie hond van de da?

38 reacties · pagina 1 van 2

Laure & Aldo

29 december 2009, 10:04

De titel zeg het al!: wat vind jullie hond van de da? Is hij er bang van, of vind hij het helemaal niet erg?!

Aldo vind het niet erg om naar de da te gaan. Vorige keer toen hij achter zijn laatste spuitje ging was hij zo druk bezig met rondkijken dat hij het niet eens gemerkt had dat hij een spuitje kreeg!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat vind jullie hond van de da?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Laura & Sparky

29 december 2009, 10:07 3 doggies

nou laure.. sparky is er heel erg bang voor als we er al langs lopen is zijn staart al tussen zijn benen. maar als we weer weg gaan is hij niet meer te houden!

XX Laura en Sparky

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:09

Is het niet vervelend zo? :p

Bij ons gaan ze beide bij de DA binnen zonder problemen. Flos heeft het alleen niet zo op die tafel en al helemaal niet op naalden. Dan moet ik hem wel even tegen mij aanhouden. Dit komt door een negatieve ervaring met een kennelhoest enting! Morris vind het altijd wel gezellig bij de DA, want daar krijgt hij meestal wat lekkers! Daar is hij altijd wel voor te paaien. ;-)

wil geen lid zijn

29 december 2009, 10:13 3 doggies

indy vind alles best tot ze op de tafel moet!

Sas

29 december 2009, 10:14 3 doggies

bij darko is er niets aan de hand totdat we de deur naar binnen gaan, dan verzet hij zich op alle mogelijke manieren
maar eenmaal bij de DA zelf wil juist weer niet meer weg...

gekke beesten hè die honden ;-)

Lisa & doggs

29 december 2009, 10:15 3 doggies

ze hebben er allebei geen last van
alleen donja neemt geen koekje van de DA
sascha wel

Yvonne en cyra

29 december 2009, 10:15 3 doggies

Prima ze zijn dikke maatjes

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:15

@ Monique : Wat was er gebeurt bij die inenting als ik het mag weten? O-)

@ Femke : Gezellig! O-) O-)

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:16

Bij ons is Aldo ook een goed maatje van de da. Ze vind hem o zo lief enzo O-) best wel grappig om te zien..

HILL

29 december 2009, 10:23 3 doggies

mijn dierenarts is verliefd op dit ras..dus beau/erra worden veel geaait/koekjes/bekeken etc...dus ze vinden hemook lief hahahha ook al krijgen ze wel eens een spuit van hem(waar ze niks van merken..(das mn dieren arts in de stad..de andere in dorp(wissel per geval) een is goedkoper dan ander? uit dorp tja meer een productie? fabriek..laatste spuitje ..deed beau zeer zag aan koppie..maar ook hier blijven ze lief tegen doen,,

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:24

Leuk! :-D

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:41

Gezellig he?!

ria

29 december 2009, 10:43 3 doggies

die van ons vindt het ook niet zo erg om naar de da te gaan ze weet dat ze snoepjes krijgt namelijk

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:46

Ja, hondjes en snoepjes :-D

Hoi hoi,

Even reageren op jouw vraag wat er gebeurt is met die enting....Dit was destijds nog een neusenting en de DA had op dat moment geen assistente. Waardoor hij het samen met mij moest doen, maar Flos was het er totaal niet mee eens en sputterde heel flink tegen. Uiteindelijk kreeg hij een snuitbandje, waarna de DA met "geweld" de enting in zijn neus plaatste....De enting was verplicht ivm bezoek aan een hondenhotel en uiteindelijk kreeg hij toen alsnog kennelhoest. Dus al die stress was helemaal voor niets! Al die jaren daarop, heeft hij deze enting nooit meer gehad....De DA plakte het stickertje wel in zijn boekje. Nu kunnen ze het ook in spuitvorm geven. Dat gevecht zal ik nooit meer vergeten en Flos denk ik al helemaal niet meer. Vandaar dat hij moeite heeft met de spuitjes en die hoge tafel...

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 10:50

ah! Zo zielig!

dorina

29 december 2009, 11:08 3 doggies

banjo vind het niet erg op de tafel vind hij niet leuk
bo vind alles wel goed rakker vind helemaal niet leuk die bibert al als ze binnen komt

Anita

29 december 2009, 11:12 3 doggies

Spike is best wel bang, maar doet niet lelijk
en de (be)handelingen vindt hij ook niet erg.
Matchy is nog maar twee keer geweest en vond het wel best.

{N}iki & {Y}uca...

29 december 2009, 11:22 3 doggies

Nou wij kwamen binnen bij de DA vorige week voor het eerst..

Storm begint te blaffen, te grommen haha doet hij NOOIT...!!!!

Nou ja eenmaal even binnen was het klaar...spuitjes gezet, chip gezet...no problemo...
Heeft zich gedragen als een echte vent.. ;-)

Liesbeth/Skinny

29 december 2009, 12:56 3 doggies

skinny is erg bang
eerst al in de wachtkamer bij andere honden

dan de spreekkamer in,als ze op de tafel moet
maar we hebben de oplossing gevonden :-D


ik pak haar in mijn armen en de DA zet de prik
de laatste keer was er weinig aan de hand,en we mogen er aan de achterzijde uit,zodat we niet weer door de wachtkamer hoeven



gr liesbeth

astrid

29 december 2009, 12:59 3 doggies

In de wachtkamer nooit geen problemen gehad met Denzel..
Totdat wij de spreekkamer met hem inkomen.. Dan wordt hij echt wild..
Niet in boze zin .. Hij gaat dan op zijn rug liggen op de grond en gaat dan heel erg kroelen zeg maar..
Nou en zie hem dan maar weer eens hem gewoon op de poten te krijgen.. Laat staan dat DA hem kan onderzoeken..
Toevallig hebben we vanmiddag weer een afspraak bij de DA en ik ben mij dus al mentaal aan het voorbereiden O-)

antoinet

29 december 2009, 13:00 3 doggies

onze doggies zijn altijd ,,blij`` als we bij ome evert komen(zo noemen we onze DA)
ze staan echt te springen om na binnen te mogen,en als we de behandelkamer in komen,weten ze niet hoe snel ze op de behandeltafel moeten komen!

in de wachtruimte gaan ze uit hun zelf ook altijd eerst op de weegschaal staan!

ja ik weet het,onze doggies ,,sporen`` niet! :-D

Laure & Aldo schreef het onderwerp

29 december 2009, 13:01

Dus het gaat allemaal redelijk bij de da :-D

Liesbeth/Skinny

29 december 2009, 13:02

hahahaha antoinet


met zulke honden zal oom evert blij zijn O-)



gr liesbeth

Baco kan 't niet veel schelen geloof ik :-) Die kruipt lekker dicht bij mij (Als hij op tafel moet)
Nu ja, hij krijgt ook geen snoepje dus ik zou in zijn plaats ook niet altijd goed luisteren hahaha:p

Neeh, valt best wel mee, alleen met spuit heeft hij niet graag.. Laatste keer ging wel beter! Oef

Kimeta

29 december 2009, 13:08

Mijn hondje vind het meer dan vreselijk. En vanmiddag gaan we naar de DA, dus ben benieuwd.. O-)

Mandy & Bram.

29 december 2009, 15:38

Beetje maf misschien, maar Bram vind het reuze gezellig! Die komt druk en kwispelend binnen, gaat direct zitten voor een koekje en geeft hem de hele tijd pootjes in de hoop dat hij misschien niet naar zijn oren wil kijken. Haha!

alfred,.

29 december 2009, 17:01

qwandoo vindt het leuk in de wachtkamer kan hij haast niet wachten voor hij naar binnen mag

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat vind jullie hond van de da?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^