3 mei is onze jethro geopereerd aan zijn rechter achterpoot.
Na een biopsie bultje bleek er kwaadaardige cellen te zitten. We zaten in rotterdam dus niet bij onze eigen dieren arts. Het was dus van belang om longfoto te maken en twvens van zijn heupen.
Het was niet uitgezaaid. En om dat te voirkomen hebben wij hem laten opereren. Normaal hadden we gewacht tot wij weer naar huis zouden gaan.
Geopereeerd en stukje werd op gestuurd
Volgende dag verschonen komt er net op onze tuincomplex de buurman zo binnen lopen wit heet was ik. Zo onaangekondigd door lopen het schoot gelijk een stukje open bloeden als een gek.
Gauw verbandje er weer om.
En de volgende dag terug naar de dieren arts het was namelijk al in de avond.
Ze hebben gekeken ja 3 hechtingen los maar kon geen kwaad.
Jethro adhd hond werd helemaal geopsideerd op zijn poot. Werden er moedeloos van. Had al 300 mg tramadol per dag
En ja wel het onverwachte gebeurde op zondag.na 1.5 week Met kap en ook nog ductape vast gezet verband ga ik naar toilet. Hoe hij het voor elkaar kreeg binnen 5 sec álles er af hechtingen er uit
Hop naar de dieren arts opnieuw onder narcose
Geen tramadol meer maar valium 60 mg per dag.
Tja en dan begint het te ruiken
Weer terug schoon gemaak. Moet hij geen ab nee hoor niet nodig.
Volgende dag weer terug. Ruiken. Schoon gemaakt en gaven ab. He he
Volgende dag weer terug
Zag er iets beter uit het vuil komt er uit zeiden ze.
Zaterdag 20 weer terug. Schoon gemaakt. En zijn gelijk in de auto naar huis gegaan.
Gisteren zelf schoon gemaakt zag er wel redelijk uit maar ligt dus hele maal open pffff
Vanmiddag kunnen we gelukkig bij onze eigen dieren arts.
Zo zielig en maar waarachuwen terwijl hij er niets aan kan doen.
Word vervolgd
Oja de uitslag van opsturen je raad het al niet kwaadaardig.
We hadden anders gewacht met opereren tot we thuis waren en hadden geen foto.s hoeven te laten maken wat dan zo.n 350 euro had gescheeld.
Op dit moment met medicatie cobsult foto.s opereratie en 1 op zondag verband middelen zijn we al even 1500 euro kwijt en we zijn er nog niet.
Al moet ik droog brood eten hoor als het maar goed komt



Reageren


















