Hallo allemaal,
Wij hebben een toller pup van 8,5 week oud. Volgende week zondag gaan wij uit eten met familie en ben benieuwd of ik het ga redden om haar dan +/- 3-4 uurtjes alleen te laten of dat ik oppas moet regelen.
Haar bench staat in onze bijkeuken, een rustige plek waar ze heerlijk kan slapen. Dit doet ze ook erg netjes! Ik leg haar als ze moe is in de bench, blijf er even (stil) bij staan en dan valt ze zo in slaap met het bench deurtje dicht. De tussendeur gaat dan ook dicht (als ze slaapt). Soms wordt ze wakker, kijkt ze om zich heen en slaapt dan zo weer verder.
Ik ben al bezig om de deur uit te lopen als ze nog niet slaapt, ik loop dan de deur uit, doe de deur dicht en kom dan na 1 sec, 5 sec of 10 seconden terug.
Nu ben ik benieuwd, hoe jullie het volgende hebben gedaan:
Ze slaapt ongeveer 1 - 1,5 uur per keer, wordt wakker, gaat rechtop zitten voor het deurtje en blijft netjes wachten tot ik eraan kom. Omdat ze natuurlijk nog een kleine blaas heeft haal ik haar er direct uit om een plasje te doen.
Wat nou als je weg bent? Ik wil niet dat ze gaat piepen of schreeuwen..
Hoe hebben jullie dit gedeelte opgebouwd?
Hopelijk hebben jullie wat informatie voor me waar ik mee aan de slag kan :)
Alvast bedankt!
Groetjes Monique

Reageren


