Bedankt voor het meedenken! Hierbij gelijk een aantal medelingen om wat helderheid te krijgen zodat er niet over gediscussieerd hoeft te worden.
vanmorgen heeft meneer gelijk zijn bak leegegeten! Blijkbaar had er iemand honger! Het is zeker niets medisch. Verder is hij kern gezond, drinkt goed, ontlasting is goed, speelsheid is goed (teveel ) en hij glimt als een spiegel.
We gaan idd over van 3x naar 2x per dag.
Verder zijn wij niet van plan om op vers voer of kvv over te gaan. Gewoonweg omdat ik het vies vind. Mijn schoonouders hebben ook altijd brokken an hun boxers gegeven em die waren ook altijd kerngezond op de ouderdomskwaaltjes na.
We hebben er wel voor gekozen om zo natuurlijk mogelijk te voeren, vandaar Renske brok met Renske versvoer, dan wel de graanvrije variant. En zoals eerder vernoemd doet het prima daar op.
Ik denk dat we al een heel eind komen met iets minderen. Zowel in hoeveelheid als frequentie. En voor de rest streng zijn. Niet eten is na 15 minuten de bak weg halen. Voorheen lieten we hem nog wel eens staan
Ik was alleen benieuwd of meer mensen met boxers dit probleem kennen. Er wordt nog wel eens gezegd dat boxers moeilijke eters zijn.
Groetjes! "
Hiervoor een Boxer nu een Boxerkruising. Allebei enorme lekkerbekken.
Geef hem ook eens wat anders (erbij) joh. Het leven moet een feestje voor een Boxer zijn.
Ik geef Sun bijvoorbeeld ook weleens twee hamburgers met (zelfgemaakte) mayo. Net een paar frietjes zonder zout maar wel met mayo. We eten ook wel samen een gekookte worst op. Dit komt natuurlijk bij de zo'n 7 kongs met vlees en brokken per dag.Deze honden zijn zo actief die worden niet dik en het is leuk om even samen te snacken.



Reageren













