Weet je niet, het is een kruising. Grootte, uiterlijk, karakter is allemaal onduidelijk.
Een kruising tussen een kleine en een grote hond dus? Niet doen. Zorgt alleen maar voor gezondheidsproblemen. Geen van beide ouders is "leidend", je moet gewoon altijd uitgaan van het grootste. Dan kan het alleen maar meevallen.
zoals je zelf al aangeeft, dat weet je niet..
Wij hebben een kruising border collie x silky terriër, die heeft de grote van de border collie en de kleur en vacht van de silky .. terwijl een broertje van hem net anders om is.. das precies een mini border collie ..
Welke rassen zijn vader en moeder?
ook dat verschilt net als karakter eigenschappen en uiterlijk.
hierin is niets te voorspellen.
ik heb ze gezien waarbij ze op de reu leken en waarbij ze op de teef leken in een nest.
en ook een pup die van beide niks had
Er is op voorhand niet te zeggen hoe de kruising gaat worden. Je moet rekening houden met álles! Of de hond lijkt heel erg op de moeder of heel erg op de vader maar het kan ook net zo goed een hele mooie mix worden.
Maar heb je heel goed nagedacht over de KARAKTERS van beide rassen?? Ook daar valt niks over te zeggen. Je moet 100% achter beide rassen hun karakter staan voordat je er een kruising van neemt. Daarbij moet je heel goed nadenken over waar de hond vandaan komt. De meeste kruisingen komen uit slechte fok of br00dfok. Zn hond wil je echt niet hebben!
Ik heb een labrador x beagle kruising. Ze heeft de grootte van een beagle maar het uiterlijk van een labrador. Je ziet alleen wat witte vlekjes op haar voetjes/borst van de beagle.
Maar haar karakter is vrijwel helemaal beagle.
Wat ik ervan weet waren er ook pups met beagle kleuren in haar nestje.
Dat weet je inderdaad niet, hier ook een kruising, lijkt sprekend op de vader, qua grootte, kleuren, en over het algemeen het karakter. Waar wil je de pup vandaan halen? Wat voor kruising is het? Zijn beide ouders getest? Dit is belangrijk om op voorhand te weten.
Er zitten ook hele leuke kruisingen in het asiel.
Wat denk jij ervan?