puppypakketje samenstellen

9 reacties

chanelle (gast)

14 maart 2017, 18:19
ik ga over een week of 4 een chihuahua pupje ophalen ze gaat chanel heten maar het puppy pakket wat ik heb gemaakt oogt leeg vind ik er zit in een mand een speelgoedbak een shampoo 3 soorten snackzakjes een lijn  een tuigje een shirt 8 speelgoedjes 2 voerbakjes 30 poepzakjes puppypads 2 dekentjes een kong en een fietsmand  hebben jullie nog meer ideen  

Anoniem (gast)

14 maart 2017, 18:24

iemand een leuk idee

Anoniem (gast)

14 maart 2017, 18:24

wat dacht je van een penning

chanelle (gast)

14 maart 2017, 18:25

dankjewel dat is erg leuk

chanelle (gast)

14 maart 2017, 18:26

oh wat een leuk idee

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

14 maart 2017, 18:48

Oogt leeg? Nou, in mijn ogen is dit een superluxe pakket hoor  Ik zou zo niets weten... Is het pakket voor jezelf? Aangezien jij de pup gaat halen.

 

Ik wens je veel plezier met je pupje!

May

14 maart 2017, 20:07

je hebt een speelmand zie ik?
meer speeltjes! of anders kijk je eerst ff of je hond er van houd
en misschien iets van een soort van versiering voor het fietsmandje? als ie het niet wil opeten natuurlijk
veel plezier met je pupje

Sophie<3Teigetje

14 maart 2017, 20:25

Nou als ik dat zo hoor heeft hij meer dat zat hoor.  Het is ook leuk als je pup wat ouder is om samen een speeltje uit te zoeken, en dan weet je ook wat hij leuk vindt. 

 

Ik zal als ik jou was nu eventjes geen nieuwe halsbanden ofzo meer kopen. Zijn nek zal nog groeien en het is zonde als hij het niet meer past. Veel plezier met je pup! 

Null

14 maart 2017, 21:16

Urine-off voor de ongelukjes, een autogordel of 'autostoel'(ik had zo'n bakje waar ze niet uit kon klimmen, autostoel voor kleine honden bij zooplus), extra bedje voor bij ongelukjes, nageltangetje, borstel, babydoekjes neutral (voor vieze pootjes of kontjes..), kluifjes ( bijv lamsoren, runderoren), snackbuideltje voor aan je broekriem, trainingssnoepjes, tekentang, regenjasje.. dat is ongeveer wat ik had verzameld. Erg he.

^