Naar aanleiding van het topic over castratie bij de hond, begin ik me dingen af te vragen ivm mijn moeders Jack Russel, Blacky.
Hij is gecastreerd, maar erg angstig/onzeker. Je kan hem moeilijk bereiken als hij in zulk een bui is, hij heeft nu clomicalm gekregen van de DA en dat helpt wel. Hij is bereikbaarder en gaat minder over de rooie.
Nu vraag ik me af of zijn castratie en daardoor het gebrek aan testosteron hier ook wat mee te maken kan hebben.
Zijn er onder jullie mensen met eenzelfde "probleem"?
Ik heb wel aan een afspraak met de DA om dit na te vragen.
Ik wil ook vragen aan de DA wat ze ervan denkt ivm voeding. In het artikel staat dat goede, onverhitte vetten een positieve invloed hebben op de aanmaak van testosteron, kortom, ik heb heel wat vragen voor haar.
Ik wil echter gewoon ook weten of er nog honden op dit forum zijn met zulk een probleem en wat jullie ervaring is.


Reageren





