Anoniem (gast)

9 januari 2017, 21:23
Ik heb een vraag ik heb 2 honden een van 3 en een van 1 jaar oud. Vanaf maart heb ik een andere baan, waardoor ze 1x per week 6 uur alleen zijn. Zou dat kunnen? Helaas heb ik geen opvang.

Malin & Kimmi

9 januari 2017, 21:26

Normaal wel, welke rassen zijn het?

Sowieso ook opbouwen! Niet in 1 klap hun 6 uur alleen laten zitten.

UkkePuck

9 januari 2017, 21:28

Moet op zich kunnen, mits je ze geleerd hebt alleen te zijn.

Voor de tijd even een stevige wandeling en als je thuis bent gelijk weer een wandeling of een plasrondje. 

Anoniem (gast)

9 januari 2017, 21:33

Alleen zijn kunnen ze wel hoor alleen was het altijd max 3 uurtjes.

Mandarijn

9 januari 2017, 21:34

Voor één dag in de week vind ik het ook wel kunnen. Inderdaad zorgen dat ze lekker moe zijn voor je weggaat door een lange wandeling maken of hersenspelletjes te doen. 

En goed opbouwen natuurlijk, zoals hiervoor gezegd. 

Een mens moet gewoon kunnen werken om geld in het laatje te brengen. Die van mij zit om de week zes uur alleen. En om de week 5 uur alleen. 

Dus ja het kan prima mits aangeleerd.  En mits de hond wanneer je wel thuis bent voldoende beweging en uitdaging bied. 

Anny en Lance

10 januari 2017, 15:09

Ja hoor , ze kunnen het , zeker als ze mekaar hebben en hopelijk niet die zes uur in bench zitten ? 

Ga je er dan ook direct mee  buiten toch ? 

 

Niet iedereen is altijd thuis, er moet ook gewerkt worden , dus ik heb daar nooit problemen met mijn honden mee gehad. 

De relteckelbende.

10 januari 2017, 15:16

nee 6 uur is veels telangook al is het maar eens in de week.vanaf maart dan heb je nog anderhalve maand om iemand te vinden die ze uitlaat. maar 6 uur is erg lang. Hein.

Anny en Lance

10 januari 2017, 15:24
" nee 6 uur is veels telangook al is het maar eens in de week.vanaf maart dan heb je nog anderhalve maand om iemand te vinden die ze uitlaat. maar 6 uur is erg lang. Hein. "

 In bench is dat zeker ondoenbaar maar vrij rond lopend als ze zindelijk zijn......als t niet anders kan. Zal ook niet alle dagen zijn he , in weekend zijn ze hopelijk meer bij t baasje ? 

UkkePuck

10 januari 2017, 15:37
"  In bench is dat zeker ondoenbaar maar vrij rond lopend als ze zindelijk zijn......als t niet anders kan. Zal ook niet alle dagen zijn he , in weekend zijn ze hopelijk meer bij t baasje ?  "

 

Ze zijn maar 1x per week 6 uurtjes alleen.

Moet eerlijk zeggen dat puck wel eens vaker langer alleen moet blijven. 

Ik probeer altijd iemand te vinden die even kan uitlaten of waar puck de dag door kan brengen, maar dat lukt helaas niet altijd. 

Anoniem (gast)

10 januari 2017, 15:39

Ze lopen gewoon los in de kamer en het is maar 1x per week. Voor de rest is er altijd iemand thuis. En iemand zoeken voor het uitlaten zou niet weten wie ik in mijn huis met mijn hondjes wil laten.

Anny en Lance

10 januari 2017, 15:43
" Ze lopen gewoon los in de kamer en het is maar 1x per week. Voor de rest is er altijd iemand thuis. En iemand zoeken voor het uitlaten zou niet weten wie ik in mijn huis met mijn hondjes wil laten. "

 Dan is dat toch helemaal geen probleem man, als wij hier eens weg moeten is Lance soms ook zo lang alleen.

 

Voor die ene dag  zou ik ook geen vreemde in huis laten, of ge moest familie ofzo hebben. 

UkkePuck

10 januari 2017, 15:43
" Ze lopen gewoon los in de kamer en het is maar 1x per week. Voor de rest is er altijd iemand thuis. En iemand zoeken voor het uitlaten zou niet weten wie ik in mijn huis met mijn hondjes wil laten. "

 

Niet druk maken anoniem, het gaat vast lukken die 6 uurtjes.

Ik heb hier een vader, moeder en zusje die dan komen voor puck of dat puck daar heen kan als ik een hele dag moet werken.

Soms werkt ik ook 3 of 5 uurtjes, daar ga ik ook geen oppas/uitlaat voor regelen hoor. Maar de keren dat ik 8-9 uur moet werken doe ik zo goed mogelijk mijn best dat ze weg kan of kan worden uitgelaten door iemand. 

De mannen

10 januari 2017, 15:55

6 uur lijkt me geen probleem, even goed uitlaten van te voren en daarna.

En als de honden alleen kunnen zonder problemen zou ik me er niet druk om maken.

Ik werkte altijd 2 dagen 13 uur in de week en dan zaten de honden ook de hele dag alleen zonder problemen.

Het zijn hier 2 rust dagen de dagen dat ik werk.

to

10 januari 2017, 17:35

Op die dag een hondenuitlaat dienst??

Dutch Auti

10 januari 2017, 17:46

Als ze enkel drie uur gewend zijn is t wel uit te bouwen naar 6.

 

Ook kun je ervoor kiezen of er iemand is die ze tussentijds nog ff een wandeling geeft. 

 

Dat kan een uitlaatservice zijn.

 

Voor jaren terug denk zeker wel 20 jaar geleden  liep ik tussen de middag met de Berner Sennen van een gezin. Keer of drie in de week als t hele gezin van sochtends bij tijds tot half 5 smiddags van huis waren. 

 

Ik kwam ertoe omdat hun een briefje met oproep hadden hangen bij een winkel. Wat get toen wel wat makkelijker maakte qua vertrouwen is dat de vrouw des huizes op t zelfde vedrijf als mijn vader werkte.

" Ze lopen gewoon los in de kamer en het is maar 1x per week. Voor de rest is er altijd iemand thuis. En iemand zoeken voor het uitlaten zou niet weten wie ik in mijn huis met mijn hondjes wil laten. "

 Je hebt wel twee jonge honden , als ze samen zijn kan het natuurlijk zijn dat ze gaan spelen met elkaar....wat ik doe als ik weg ga is een traphekje tussen de woonkamer en gang/keuken/berging, zetten, zodat ze elkaar kunnen zien maar niet bij elkaar kunnen.

^