Ik zou toch in ieder geval even de dierenarts bellen.
Je hoeft er dan misschien niet meteen heen, maar die kunnen je in ieder geval advies geven.
Ik zou nog vandaag naar de dierenarts gaan.
Hijgen, heen en weer lopen, trillen zijn uitingen van ernstige pijnen.
Een hond laat pijn pas zien als het ernstig is. Honden zijn bikkels.
Zorg in ieder geval dat ze voldoende vocht/water binnen krijgt i.v.m. risico van uitdroging.
Even ter duidelijkheid, dit heeft ze 5 a 10 minuten gister gedaan. Nog niet eens eigelijk. Zoals ik al zei, het lijkt meer op een virus. Maar vind het vreemd dat ze toen even ging hijgen en trillen.
Enige wat ze nu heeft is dat ze geen eten wil (helemaal niks), wat trager binnen is qua lopen/opstaan met roepen. Verder kwispelt ze nog, ze kijkt alleen beetje zielig. Buiten is er niks aan de hand trouwens, daar rent en springt ze en komt ze me uitdagen. Ontlasting is ook goed en vannacht niet meer over gegeven. Heb gister wel een twister stokje naar binnen kunnen 'duwen' zodat ze iig iets binnen heeft voor ze gaat spugen door een lege maag. (Spelenderwijs erin gekregen). Mocht ze weer zoiets krijgen ga ik wel naar de da, heb uitgezocht waar die zit haha.
Uitgezocht waar die zit?
Dan heb je geluk dat je er blijkbaar nog nooit geweest bent ![]()
Maar dan is je hond toch nog niet fit, als ze niet wil eten en traag is.
Het kan van alles zijn, misschien heeft ze wat verkeerds gegeten of wel een virusje, dat kan niemand zeggen of weten vanaf een scherm.
Ik ben net een maandje verhuisd. Maar op een begonnende oorontsteking en sterilisatie na heeft ze nog geen da gezien haha. (En prikjes uiteraard).
Ik snap dat jullie het niet kunnen zien hoor. Maar misschien zijn er meerdere honden niet lekker, dat er wat heerst. Heb nog geen contact met andere bazen hier.
Iets verkeerds gegeten is het iig niet. Ze eet niks van straat en in huis is er niks 'giftig' of iets in die trand.
Ze is weer helemaal zichzelf! Echt geen idee wat ze had, maar ze is weer lekker actief heeft een handje brokken en een paar stukken appel op.
Fijn dat ze weer opgeknapt is!
Misschien heeft ze iets verkeerds van buiten gegeten of van binnen (aan een plant gesnoept of potgrond oid) en was ze daar even niet lekker van?
Ben het wel met Loesje eens dat hijgen, heen en weer lopen en trillen ernstige uitingen van pijn zijn. Ik zou haar nog wel goed in de gaten houden.
Mijn hond is ook eens flauwgevallen van de misselijkheid.
Ik was toen ook heel erg ongerust, maar schijnt meer voor te komen bij honden.
Trillen, niet rustig zijn, hijgen, smakken, kwijlen zijn allemaal tekenen van misselijkheid en buikkrampen.
Hopelijk is hij nu OK. Er heerst wel een virus onder honden op dit ogenblik.
Gelukkig dat het over gegaan is.
Niettemin is het verstandig uit te zoeken waar de dierenarts precies zijn praktijk heeft en wat zijn telefoonnummer en spreekuurtijden zijn.
Dan weet je in geval van spoed waar je naar toe moet.
Ze heeft absoluut, 0,0 kans iets gegeten. Dat is dus het rare. Buiten hele dag aan de lijn geweest, heeft uberhaupt nog nooit wat gegeten buiten, zelf geen snoepjes, en binnen is alles dierpoef ivm een allesvretende kat. Dat ze misselijk was klopt idd. Vandaar het vele smakken. Hou dr idd nog in de gaten en het nummer van de da is nu binnen hand bereik.
Dit lijkt niet op een ..gewoon virusje... meestal is een virus de sympthomen, overgeven en diaree, wat ik van je berichtje lees is er toch wat anders aan de hand, zou zeker naar de dierenarts gaan en kijken wat er aan de hand is.
Ik lees dat ze weer opgeknapt is, heb ik wat voorbarig gereageerd, gelukkig, wat maken we ons zorgen he...toch goed in de gaten houden hoor...
beter een keer teveel dan een keer te weinig![]()
Wat denk jij ervan?