spiegels

9 reacties

debbie

23 december 2009, 21:20



hallo,


ik heb mijn pup van te zaterdag.
noa ze is nu 9 weken, ik was vandaag in een winkel en heb gemerkt, dat ze heel bang is voor spiegels alle als ze haar eigen ziet begint ze te blaffen. en te janken, en kruipt ze tussen mijn benen. wat kan ik doen om dat af te leren en voor te zorgen dat ze niet meer bang is.


ps dit is mijn eerste hondje

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spiegels" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

HILL

23 december 2009, 21:23

HET GEWOON NEGEREN..als jij er aan dacht aan gaat geven,lijkt het niet normaal voor je kleintje,,snap is niet leuk....leuk hondje trouwens ga je op curcus al ie 12 week is,,zou ik wel doen als je eerste hondje is,,,opvoeden begint bij jouw ;-)

Veronique & Spike

23 december 2009, 21:25

Hihihi.. jaa inderdaad negeren.. als jij erop reageerd denkt je hondje dat er echt iets geks aan de hand is.. Spike gaat zichzelf juist altijd slaan.. hahaha.. zo zie je maar dat iedere hond anders is.. :-D

Joyce, Kaily&Zoëy

23 december 2009, 21:25

Indd geen aandacht aan geven, dan gaat het vanzelf over ;-) Kaily was er ook bang van, en nu loopt ze erlangs en maakt het haar niks meer uit.

debbie schreef het onderwerp

23 december 2009, 21:28

jha ik ga waarschijnlijk na puppie school gaan.


jha ik heb die er toen bij gezet en toen is die gaan lekken op de spiegel.
ma even later was die weer aant blaffen.


jha heb een hond gehad ma was toen 6

HILL

23 december 2009, 21:33

je bedoelt je gaat naar honden school(curcus) ;-) ..maar hond opvoeden is heel wat anders..dan een hond hebben op je 6 de hoor hahahha......gewoon dingen die hij raar vind ,,normaal op reageren mniet gaan bemoederen ,,aaien ect(das een beloning) zelfde binnen kort met vuurwerk,,afleiden met speeltje..muziek wat harder ...etc staan ook topics over op h.page,,sucses

debbie schreef het onderwerp

23 december 2009, 21:37

jha hebben de fokkers ook gezegt over dat vuurwerk.


ik weet dat nu heel anders iw en ga ook mijn best doen om die goed opte voede

wil geen lid zijn

23 december 2009, 22:16

hahhaha helemaal geweldig spiegels!!! wij hebben een grote passpiegel die tot de grond rijkt. je wil niet weten hoe ik in een deuk kan liggen als indy zich zelf ziet. ze gaat dan allemaal uitdagen en achter de spiegel kijken helemaal geweldig. maar ik moet zeggen ze raakt er steets meer aan gewend

je eerste hondje ? dan zeker naar een hondenschool gaan, voor jou en je hond voor beiden leerzaam en leuk, daar leer je hoe je je hondje moet opvoeden.

en wat de spiegels betreft, er is al veel advies gegeven, negeer het en loop gewoon door, of blijf staan en doe alsof je niet ziet dat je hondje er bang voor is. inderdaad geen aai of beloning geven, negeren.

en met oud en nieuw oppassen voor vuurwerk, houd hem die dag binnen en laat hem alleen maar uit, even voor twaalf uur, om een uur of tien, en dan na het vuurwerk, heb je een tuin ? voor die keer even in de tuin, lekker binnen houden, radio of t.v. harder dan normaal, gordijnen dicht, en normaal doen , niet reageren als je pup toch schrikt van de harde knallen.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

29 december 2009, 15:40

Je hond ziet zichzelf niet, maar denkt een andere hond te zien. Bodhi gaat kwispelen en uitdagen tot spelen. Hij is er gelukkig niet bang voor. Ik kijk hem niet aan, zeg niets en loop gewoon door. Dat zou ik ook doen met jouw puppy.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spiegels" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^