Hoe oud is hij? Oogt hij ziek of ergens pijn?
Is het een reu? Dan wellicht loopse teef in de buurt.
Opwinding zou goed kunnen
5 maand, nee eet goed en zit vol leven.
Hij is een reu
Maakte me al zorgen, want las iets epileptische aanvallen maar daar lijkt het toch niet op.
Dan is er wel iets meer als klappertanden.
Als klappertanden het enige is betwijfel ik epilepsie
Nee hij klappertand en gelijk springen en rond lopen eindelijk een heel grappig zicht.
Die combinatie herken ik niet als epilepsie maar er zijn heel veel verschillende vormen van epilepsie.
Dus helemaal onmogelijk is het niet denk ik.
Misschien een keer filmen en dan de da laten zien?
Gebeurt het vaak?
De laatste dagen wel, en heb het nu gefilmd en maandag ga ik met hem naar de veearts want wil echt niet dat er hem iets overkomt.
Klappertanden werd hier gedaan als er een loopse teef was geroken.
Vaak gepaard met minder eten,een beetje hyper en soms nog een vervelend piepje erbij.
Lijkt inderdaad op hyper door loopse teef in de buurt. Kan zelfs gebeuren als de teef enige huizen van je vandaan woont. Er zijn ook honden, die dan nauwelijks of niet willen eten.
Hier een natuurproduct tegen deze hypertoestand
Waarom ze het toch hypersex hebben genoemd is mij een raadsel...klinkt een beetje als een foute film..
ik vond puur geslachtstdrift veel beter klinken..
Maar voor dit idd herkenbare gedrag van reuen...klappertanden, piepen en kwijlen lijkt het mij een prima middel..![]()
Mijn teef, gecastreerd, ruikt wel eens aan een plasje, likt eraan en gaat klappertanden. Wellixht een loopse teef.
In het geheemelte is een extra reukmorgaan, het orgaan van Jacobsen.
Om extra goed te kunnen ruiken, happen honden lucht, ruiken met de bek open, zodat de lucht in dat orgaan van Jacobsen komt.
Ik denk wel eens, dat door klappertanden, misschien lucht in dat orgaan komt.
Weet niet zeker of dat zo is.
Pijn aan het gebit kan ook klappertanden geven.