Sorry voor de zoveelste topic.. ik heb internet al afgezocht maar daar werd k niet wijzer door.
Mijn pup kenzo gromt. En niet een klein beetje maar echt enorm hard en veel? Ik zou t proberen uit te leggen.
Kenzo gromde eerst zacht als ik hem oppakkte tijden het spelen buiten omdat die naar binnen moest. Of tijden t spelen maar dat was speels grommen. Ik negeerde dit.
Sinds vandaag na de dierenarts (na zijn inenting) begint die fel te grommen.. ik mag hem niet eens meer aanraken of hij begint al. Ik mocht voorheen altijd in zijn mond kijken. Hij had iets in zijn mond en ik wou t eruit krijgen. Toen ging die buiten en ik pakkte hem op want hij moest naar binnen en hup grommen en happen.
Kan dit van zijn inenting komen en hoe leer ik dit af? Ik mag nu niet eens meer aan hem zitten? Komt dit omdat ik hem een beetje vaak oppak ? Als die buiten is en naar binnen moet moet ik hem gewoon oppakken hij luisterd nog niet..
Kenzo is bijna 2 weken bij ons en is 9/10 weken en is een vlinderhond reu



Reageren

ik heb niets voor niets zon mooie riem gekocht hihi
hij is nu de oude kenzo aan t worden. Mijn speelse lieve hondje komt weer naar boven 

















