Sneeuw

3 reacties

Star

22 december 2009, 16:55

Hallo,

Ik heb een probleem met mijn pup (10weken)
hij lebbert steeds aan de sneeuw als ik hem uitlaat
en heb gehoord dat puppy's er diaree van kunnen krijgen
dus vraag ik me af wat kan ik het beste doen dat hij het niet meer doet?
moet ik hem van te voor wat meer water geven of heeft dat geen zin? (weet niet hoelang het nog gaat sneeuwen maar zo kan ik niet goed met hem lopen.)
Wie heeft er tips?
Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sneeuw" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

probeer het toch te voorkomen, sneeuw lijkt schoon maar is het niet, ga je wandelen met je pup, laat hem van te voren drinken, dan weet je dat tie het niet doet omdat tie dorst heeft, laat hem naar je handen kijken, hou wat in je handen zoals een bal, of laat hem wat dragen in zijn bek, zodat tie niet constant aan de sneeuw hapt. en de wandelingen dan niet te lang maken, zodat tie geen kans krijgt veel sneeuw naar binnen te werken.

Shamilla & Zena

22 december 2009, 17:24

ik weet niet in hoeverre het schadenlijk is.
zelf heb ik 2 pups op het moment, een sheltie x keeshond, die heeft echt nergens last van, en die krijgt ook aardig wat van het sneeuw binnen, tijdens het spelen..
en ik heb een husky pup, die door omstandigheden al aan de diaree zit, maar door de sneeuw wordt het er niet erger op.
ik kan moeilijk een husky binnen houden met dit weer, en buiten leeft ze dan ook helemaal op!!
O-)
groetjes

Star schreef het onderwerp

22 december 2009, 17:35

Ik kan het wel proberen met speeltjes af te leiden wel een goed idee.

Dat ga ik eens proberen.

Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sneeuw" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^