Foto's na operatie Mini

6 reacties

Nika

22 december 2009, 12:31

Ben vannacht om half 2 even opgestaan om eens te kijken. Alles was goed, ze had alleen door de epidurale haar mandje weer ondergeplast. Mijn jas bij de DA ook al :'( Wasmachine maakt dus nu overuren O-)
Vanmorgen heeft ze flink zitten janken om uit de bench te mogen, dus dat was wel even heel zielig. Maar nu slaapt ze weer met een lekkere warme kruik naast haar.
En Bas is ook wat van z'n melk door al die rare toestanden.







http://www.hondenpage.com/foto/foto/41711.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/41713.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/41712.jpg

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foto's na operatie Mini" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nika schreef het onderwerp

22 december 2009, 12:32

Pffff...

Nika schreef het onderwerp

22 december 2009, 12:34

Dat is beter hé?



joke&taat

22 december 2009, 12:47 3 doggies

jeetje jo
dat is een behoorlijke operatie geweest
Nu maar weer snel herstellen he
Heel veel beterschap met mini
liefs joke

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 december 2009, 15:11 3 doggies

Aaaaah.... Ze heeft wel een mooi plekje om te herstellen.

roosje

22 december 2009, 15:15 3 doggies

zo trouw aan zijn vriendinnetje O-)

Anita

22 december 2009, 22:29 3 doggies

Je zorgt goed voor haar zie ik!
Ik hoop zoals ik al eerder schreef, dat ze snel herstelt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foto's na operatie Mini" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^