Zet het maar even hier neer wist niet waar ik het anders moest plaatsen![]()
Mijn moeder haar vriend heeft een drive in woning, dus je moet een trap op om naar de woonkamer te gaan. Onze sheltie Sky kan traplopen of we kunnen hem optillen, Malaika onze herder kan dat dus niet en nu zaten wij te denken aan een loopplank?
Er zijn 2 trappen 1 in de tuin en 1 aan de voorkant om bij de voordeur te komen. Allebei gewoon rechte trap dus dat gaat makkelijk. En allebei ook best breed dus er kan makkelijk een loopplank gemaakt worden zodat wij er ook nog naast kunnen lopen.
Maar nu zaten wij te denken is dat te steil voor de herder om op te lopen? En als dat gewoon kan hoe breed zou zo'n plank dan moeten zijn en welk materiaal gebruiken enz. dat ze niet kan uitglijden en veilig kan lopen?
Alvast bedankt voor het meedenken ![]()
Groetjes Manon en een pootje van Malaika![]()


Reageren

