Jaimy, Puck en Tinus

11 reacties

Naomi

29 augustus 2016, 17:09

Helaas krijg ik de foto's niet op het HP omdat ze op de PC staan en kan daar nog steeds niet op inloggen. 

 

Dus daarom een link van van een ander forum. 

Ach, zo kunnen jullie ze ook zien. 

 

De foto's van de wandeling van vanmiddag, wat hadden ze weer een lol. 

nadine

30 augustus 2016, 15:54

Mooi hoor ;-)

Naomi schreef het onderwerp

30 augustus 2016, 20:00

Dankjulliewel! 

 

Zaterdag is de ACE dag waar ik met Puck en Tinus heen ga!  De opvang hondjes die aanwezig zijn worden dan voorgesteld, wie weet zit er een baasje bij. Heb er zin in! Er zijn die dag allemaal leuke dingen en hopelijk zie ik veel bekende hondjes van tijdens mijn stage in Spanje daar. 

Anny en Lance

30 augustus 2016, 20:02

Mooie actiefotos...en die tongen werden alsmaar langer en langer. 

Brigitte, Zebee & Zabaa

30 augustus 2016, 21:27

Wat een energieke foto's 

 

Tinus is een echte pret bek..........altijd een gekke, genietende bek.......wat een heerlijke vent !!

 

PS:  Waar is die Ace dag dit jaar.

Vreemd, heb dit jaar helemaal niks gehoord van Ace 

Naomi schreef het onderwerp

31 augustus 2016, 20:19

Eck en Wiel heet het geloof ik.

Zijn de jouwe ook ace hondjes?? 

 

Volgens mij zijn er nog kaartjes, je kunt het proberen. Ik zal wel te herkennen zijn aan Puck en Tinus en misschien moet ik Tinus voorstellen, weet niet wie dat gaat doen eigenlijk. 

Brigitte, Zebee & Zabaa

4 september 2016, 16:56

Te laat......en eigenlijk te ver weg.

Vreemd dat ik niks gehoord heb, normaal krijg ik er mail van.

 

Ik heb 1 hondje van SOS Strays en 1 hondje van Ace

Naomi schreef het onderwerp

4 september 2016, 17:57

Ja ik heb daar ook mail van gehad als adoptant. 

Normaal gesproken is het altijd begin september, en al maanden van te voren aan gegeven. Dus als je de site of facebook een beetje in de gaten houdt kan het volgend jaar niet missen. 

 

Voor ons was het ook best ver weg, maar ben er toch heen geweest. Al is het voor mij al (ex) stagiaire extra leuk aangezien ik honden weer terug zie en de mensen uit Spanje en vrijwilligers ken. Dus snap als je dat niet hebt dat je er niet zoveel reistijd voor over hebt. 

Al vonden de honden  het wel heel erg leuk! Lekker racen met andere Spanjaarden. Super leuk om te zien, honderden honden op 1 terrein en het gaat super goed samen. Zo zie je wel dat die buitenlanders meestal wel heel sociaal zijn. 

 

Leuk dat je er een van ACE hebt. 

Lees ook

^