Meneer Vlaai,en de relteckels.

286 reacties · pagina 10 van 10
Teckel Alles over de TeckelKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Anny en Lance

7 oktober 2016, 13:09 3 doggies

Twintig jaar is zo een mooie leeftijd Hein.

ik sta mee achter je beslissing, hoe erg het ook is. 

 

Soms hebben mensen net als dieren, net vóór het einde nog een heropleving . Verwarrend is dat. 

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

De relteckelbende. schreef het onderwerp

7 oktober 2016, 13:19

ben helemaal kapot. heb Vlaai in de reiskoffer gelegt zodat hij rustig word ligtt hij in zijn doos dan wankelt hij er uit en blijft maar on rustig, mijn hulp had net gedweild, we zitten aan de koffie en horen Vlaai we kijken en daar lag me een drol en een plas ,En die halve zachte wel in de kattenbak graven met zijn voorpoten. toen sleepte hij zich door de plas heen we mochten hem niet op pakken , hij is echt op. had waarschijnlijk nog een opleving maar langer rekken is niet goed,en wat kruipt de tijd. heb een paar mooie foto,s 2weken terug genomen , nu neem ik geen foto,s meer ik wil hem onthouden zoals hij was een fiere exkater, geen foto van nu. het is toch maar een ouwe taaie in totaal 4 honden op gevoed nee 5 mijn boxer mijn eerste 2 teckels en nu Lobke en Lodewijk, een heel tijdperk. Hein.

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

7 oktober 2016, 13:23 3 doggies
" Heel de nacht in de weer geweest met Vlaai.hij zakt in elkaar en sleept nu zijn lijfje mee dus da gebeld en Meneer Vlaai gaat even na half 3 over de regenboogbrug. niet langer meer tobben dat hij plots niet meer op zijn poten kan staan is genoeg, hij is ruim 20 jaar en mag nu gaan . het liefst zou ik hem nog jaren houden . maar dat is egoisme . Hein. "

 ohh hein..da's al over een uurtje..pff wat kan het toch rap gaan 

Heel veel sterkte jij

Gelukkig heeft hij gister zo'n fijne dag gehad..lekker zonnen onder de kersenboom

we denken aan jullie 

W&W

7 oktober 2016, 13:36 3 doggies

Heel veel sterkte Hein.

Wat een mooie tijd heb je van Vlaai mogen genieten.

Het blijft altijd zo verdrietig als de tijd dan komt om afscheid te nemen.

Kath

7 oktober 2016, 13:59 3 doggies

Oh terug slecht met Vlaai.

Ja het is op helaas.Heel veel sterkte Hein.

De relteckelbende. schreef het onderwerp

7 oktober 2016, 14:14

Ga mijn jas aantrekken. zit iedere minuut nog even . Vlaai heeft nog 2 hondjes op gevoed een is maar een week geweest Jacko een dwerg teckel ,en natuurlijk onze Whoopy. nu moet ik echt gaan Hein.

Kees

7 oktober 2016, 14:15 3 doggies

Sterkte Hein!

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

7 oktober 2016, 15:05 3 doggies
" Ga mijn jas aantrekken. zit iedere minuut nog even . Vlaai heeft nog 2 hondjes op gevoed een is maar een week geweest Jacko een dwerg teckel ,en natuurlijk onze Whoopy. nu moet ik echt gaan Hein. "

 sterkte hein 

Margo en Gunno

7 oktober 2016, 15:34 3 doggies

Lieve Hein, wat verschrikkelijk het is een schrale troost dat je 20 jaar hebt mogen genieten van meneer Vlaai ik ken hem nog zo kort en ik genoot al van zijn verhalen, en wat was hij gelukkig bij jullie.

Iets wat je graag bij hebt en lief hebt daar is 100 jaar nog te kort voor ook al weten we dat het bij het leven hoort.

Sterkte Hein en een Warme groet Margo

nadine

7 oktober 2016, 16:30 3 doggies

Nog heel veel sterkte hein we leven met je méé

De relteckelbende. schreef het onderwerp

7 oktober 2016, 18:27

Om 10 minuten over 3. is MENEER VLAAI op mijn schoot in slaap gegaan , heel rustig sliep hij in. daarna ben ik eerst thuis de reis bench weg gaan zetten. en toen gauw mijn relteckels op gaan halen . geen gekrijs meer geen gezemel om eten de rel teckels hebben zo juist een zakje katten voer ieder de helft gekregen , had het zakje open getrokkeen , ja en weg gooien is zonde de rest gaat naar mijn hulp had juist vlak voor dierendag extra ingeslagen alles mag ze meenemen ik hou het bij mijn 2relteckels en dat is goed zo. vanavond brand ik een kaars voor die ouwe lieve vlooienbaal rust zacht mijn lieverd. je vriendjes en Hein.

De relteckelbende. schreef het onderwerp

7 oktober 2016, 18:56

in ver band met het heengaan van onze Meneer Vlaai laat ik het topic sluiten . wie weet vervolgen we weer zonder Meneer Vlaai. tot dan .

Kees

7 oktober 2016, 19:06 3 doggies

Sterkte Hein, rust zacht lieve Meneer Vlaai.

nadine

7 oktober 2016, 19:07 3 doggies

Sterkte Hein rust zacht mynheer vlaai

Brigitte, Zebee & Zabaa

7 oktober 2016, 20:33 3 doggies

Sterkte Hein......hoop dat je er een beetje rust in kunt gaan vinden.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

7 oktober 2016, 21:01 3 doggies

Op verzoek van Hein wordt dit topic gesloten.

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

^