Wij hebben 4 honden uit het buitenland, onze Nederlandse Herder komt uit Roemenië,als puppy, juist thuis en mochten haar naar de dierenkliniek brengen, daar ze besmet was met het Parvo virus, en lag op sterven nu is ze een flinke brok van een meid.
Ons Tycha heeft hersenbeschadiging aan over gehouden.En dus een grote rugzak. Ons Tycha was zes weken.
Onze drie anderen komen uit Spanje, Ons Luna is een Resque hond, die hebben ze uit de vuilniscontainer kunnen redden voor ze levend werd vermalen, samen met haar broertje en haar zusje, haar zusje heeft het niet overleeft.
Ons Luna geeft een enorm trauma, dus een grote rugzak.Zij was acht maanden.
Ons Lady is gedumpt voor een jongere hond, en zij werd in het dodenstation geplaatst.
Wachten tot het haar beurt was om te sterven.
Ik mag er niet aan denken, ze is lief, niet van bij mij weg te slaan, mensen gooien hun hond weg alsof het een stuk vuil is. Ze was zeven jaar.
Ons Ella, zijn we zelf gaan afhalen, naar Spanje drie weken terug. Een resque hond, zat in de dodencel te wachten ook, zij is drie jaar.Heel schuw, van alles en iedereen, is juist losjes met de andere honden.
Waarschijnlijk nooit geen mensen gezien.
Bij mij begint het een heel klein beetje te beteren, dat ze komt. dus hele grote rugzak die nooit meer volledig zal verdwijnen.
Maar we zouden het direct opnieuw doen, we kunnen ze niet meer missen.
Wil wel nog iets zeggen over de organisatie, mensen ik ga geen namen noemen, maar zorg voor een organisatie, met een open boekhouding over het hondje dat je wil adopteren.
Lieve groeten
Meintje


Reageren




