puppypakket

26 reacties

Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

19 december 2009, 11:45

Gisteren stond de postbode aan de deur met een pakketje.
Van Pedegree het puppypakket, nou het viel niet tegen
3 kilo puppybrokjes
1 kunststof bewaardoos
8 zakjes
1 maatbeker
8 versheidszakjes
1 zakje dentasticks
2 foldertjes
Geef ander voer maar meng het er wel door

Wel een beetje laat want inmiddels heb ik Sam al een week of 7

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppypakket" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

{N}iki & {Y}uca...

19 december 2009, 11:56 3 doggies

Dit heb ik toen ook gekregen toen ik lucky had...
Wist toen wel dat ik NOOIT Pedigree zou voeren...pfff wat ging ze daar van stinken... :'(

Daisy

19 december 2009, 13:38 3 doggies

Wij hebben het ook besteld maar Boris eet alles en stinken doet hij toch wel.. Heb ook een pakket van pedigree besteld.. Wacht er nog op..

Hebben ook eukanuba pakket.. Zat een bon voor voer bij en een heel handig informatie boekje.. ;-)

Veronique & Spike

19 december 2009, 14:46 3 doggies

Wij hadden het pakket een maand geleden ook besteld en gister eindelijk gekregen.. we hebben alles afgegeven behalve die zakjes natvoer.. de dentasticks waren ook voor honden van 4 tot 10 kilo en Spike weegt maar 2,3 kilo.. hahaha..

Kirsten & Cacao

19 december 2009, 14:56 3 doggies

Met de zakjes natvoer hebben wij de hond van mijn schoonvader een groot plezier gedaan. Toen Cacao nog 3 keer per dag te eten kreeg, kreeg Samba als ze bij ons was dan tussen de middag een zakje. Een lik en het was weg.. maar SMULLEN... en zoveel liefde ineens ;-) ;-)

Diesel

19 december 2009, 15:24 3 doggies

Wij kregen het van de hondenschool waar we trainen, Diesel die echt alles eet, luste het niet, wou het toch al niet geven, maar heb de zak open gemaakt om te kijken of hij het lekker vond, gaf hem een paar brokjes uit mijn hand maar hij draaide zijn kop weg, het ruikt vond ik zelf naar gefrituurde frikandellen, het ligt nu in de container, zonde eigenlijk, terwijl er zoveel honden honger lijden.

wil geen lid zijn

25 december 2009, 13:14 3 doggies

Hey hey ik heb dat paket ook gehad van pedegrie leuk he. Die doen er echt veeel in!!

Lisa & doggs

25 december 2009, 13:20 3 doggies

hoi
kreeg van de week ook het puppie paket van pedigriee
laat het lekker voor wat het is alleen de dentasticks

Joyce, Kaily&Zoëy

25 december 2009, 13:27 3 doggies

Heb hier het pakket destijds ook gekregen, zit indd veel in. Het flos touw mocht Kaily hebben, de dentastix en het natvoer. De zak met brokken staat hier nog steeds in de kast.

jo

25 december 2009, 13:33 3 doggies

Heb nooit een puppy pakket gehad :'(

Liefs jo :-D

Kirsten & Cacao

11 mei 2010, 16:57 3 doggies

Zoals ik al eerder heb gepost, hebben wij m voor Cacao ook gehad. Voer / floss / dentastix / geleivoeding en boekjes.

Hoop lol van gehad, voer staat alleen nog steeds hier in de kast. Wou ik ook niet geven.

Het is al een tijdje over datum, maar nog wel dicht, misschien dat ik het bij Intratuin breng voor asielhondjes. Daar staat vaak bij dat het niet uitmaakt of iets voer de datum is of niet.


Hoe dan ook, ik heb me dus eerder aangemeld bij de puppytrainer van Pedigree. en nu voor Cashew leek het me leuk om nog een keer dat pakket te krijgen.
Heb een mailtje gestuurd, uitgelegd dat we een tweede hond erbij krijgen en of we dan nogmaals ik aanmerking komen voor het puppypakket.

Kreeg een mailtje terug eergister, dat het pakket al naar me onderweg was. Super toch! Dat vind ik nog eens goed omgaan met je 'klanten'.

Pakket werd vandaag bezorgd. Voer, zakjes, dentastix, boekjes en een penning, ipv de maatbekers die niet voorradig waren ;-)

Leuk hoor! Zo'n pakket!

Jolanda *** Luca & Fleur***

11 mei 2010, 20:09 3 doggies

Heb ik ook ooit eens aangevraagd...
Ik heb het nog niet en dat is nu al wel een maand of 6 geleden denk ik...

Hannie met Beer en Chelsea

11 mei 2010, 20:59

Ik heb zoveel puppypakketten gehad, ik weet echt niet meer wat ik ermee moet doen haha.

Ik voer al ff farmfood, en heb dus een complete puppypakket van pedigree, hills, biofood, en farmfood(in mijn geval wel handig)

Ik hoop dat ik het ergens bij het asiel o.i.d. kan afgeven want ik weet ook niet zo goed wat ik met een 10kg zak van pedigree moet doen O-)

Lopes

11 mei 2010, 22:02

Deze heb ik ook gehad voor tommie :-)
Ik vond het een uitgebreid en leuk pakket.
Ik gebruik de bewaardoos nu dan ook voor hun voer;-)

Lopes

11 mei 2010, 22:03

zie nu dat het een oud topic was !! (bloos bloos haha )

Angel, Google & Gadget

11 mei 2010, 23:23

Toch handig zo'n puppypakket. Ik heb me ook maar aangemeld op pedigree ;-)
Nog meer tops van sites die puppypakketten weggeven??? ;-)

marlena

11 mei 2010, 23:33

ik kreeg het puppypakket na een paar dagen al
groetjes marlena.

perros del fiesta

11 mei 2010, 23:35

Wilde van de week het voor onze 2de hond aanvragen, maar Pedigree doet het niet meer helaas !

Angel, Google & Gadget

12 mei 2010, 12:48

Het puppypakket aanvragen blijft toch actueel?? Ook al is jouw hond geen pup meer ;-)

Ik kreeg op de pedigree site wel een melding hoor, dat je bij aanmelding een puppypakket krijgt. Ik zou nog eens kijken hoor.

Kim, Roef, Casper+

12 mei 2010, 13:27

ik hen het pakket ook aangevraagd anderhalf jaar gelden. Wacht er nu nog op!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppypakket" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^