Hoi Rene,
Royal canin is een heel bekend merk, maar de prijs/kwaliteit verhouding is echt benedenmaats. Voor een paar tientjes minder vind je brokken met nagenoeg dezelfde samenstelling en zonder chemische antioxidanten (manier van conserveren, natuurlijke conservering is gezonder).
DE beste brok voor een bepaald ras bestaat niet. Zelf geef ik kant en klaar vers vlees, maar goede kwaliteit daarvan is ook redelijk prijzig. Ter afwisseling voer ik ook wel eens brok (smolke graanvrij, relatief hoog vleesgehalte, zonder rotzooi en online helemaal voor een goede prijs te vinden) of vers gestoomde voeding voor het gemak (smolke of renske)
Van vers vlees voer ik met name Raw4Dogs, Carnibest en Rodi.
De hoeveelheid die je hond mag eten staat altijd vermeldt op de verpakking of op de website :)
Wanneer je wat meer over voeding wilt weten zou je goed op www.voerwijzer.com kunnen kijken :)
Royal canin is ook niet het beste voer.
Er is wel beter voer te vinden met een vergelijkbare prijs.
Je kan beter kiezen voor een voeding met een hoger vleesgehalte.
Je kan informatie opzoeken op www.voerwijzer.nl
Ik voer Acana aan de honden, dit vind ik zelf een hele goede brok.
Het beste voer voor een bepaald ras bestaat eigenlijk niet. Binnen een ras is het per hond alsnog verschillend.
Over het algemeen worden brokken met veel granen als slechtere brok gezien. Dit omdat honden graan eigenlijk niet gebruiken en het direct weer uit poepen. Waardoor je hond dus iets meer poept dan op een brok met een hoger vlees gehalte. Hierdoor moet je bij een brok met veel granen er ook meer van voeren.
Maar je hebt ook nog verschillen in hoe de brok gemaakt is. Ik heb een goede ervaring met geperste brokken, daar zit wel weer wat meer graan in. Maar daar zitten geen onnodige chemische toevoegingen bij Bij mijn hond werkt zo'n brok juist weer goed.
Krijg je een pup? Vraag aan de fokker wat de pups krijgen op het moment van ophalen. Het is dan slim om die brok nog even te voeren en mocht er iets niet naar wens zijn (hij doet het er niet goed op, of andere klachten die van het voer kunnen komen, of je wilt gewoon naar een "betere" brok) dan kan je als de pup helemaal gewend is overstappen ![]()
Kijk eens op voerwijzer, daar staat veel informatie om je eens in te lezen. http://www.voerwijzer.com
edit: oeps ik zie dat voerwijzer al 2 keer voor me is genoemd hahaha ![]()
Het beste voer is waar jou hond het goed op doet ![]()
Mijn aussie en collie krijgen nu Biofood geperst en vanuit de fokker kreeg de aussie Jarco en de collie royal canin.
Wel gaaf een aussie, heel veel plezier en mooie jaren samen
Helemaal eens met de reactie van de mannen, het beste voer is het voer waar jouhond het goed op doet.
Mijn aussies krijgen acana brokken, de volwassen aussie de chicken en burbank potato, de pup de puppy versie.
Heey heey
Ik ben het eens met wat hierboven verteld wordt.
ik zit zelf opnieuw een beetje in de test fase.