Ik heb het hele topic door gelezen en eerlijk? Ik word er een beetje verdrietig van..
Je wilt pups kopen op 8 weken leeftijd, deze vervolgens in een schuur zetten en laten dienen als entertainment voor LVB?
Na 2 weken (!) worden ze te groot, of anders te oud, dus verkoop je ze weer en dan weer een lading nieuwe pups van 8 weken??
Ik kan er eerlijk gezegd met mijn hoofd niet bij...
Ik ben een enorme dierenliefhebber en werk daarnaast al heel wat jaren in de gehandicaptenzorg. Ook een aantal jaren met LVB + gewerkt, deze mensen zijn, ondanks hun redelijk 'hoge' niveau, nog steeds gewoon onberekenbaar! Vaak zit er natuurlijk ook nog wel wat meer achter dan LVB denk aan autisme, add, ADHD, odd etc etc
Wanneer ze schrikken van bijv een bijtende pup zullen zij eerst handelen en daarna pas denken...
Natuurlijk kunnen zij ook in aanraking komen met dieren en zoals in dit vb met honden, maar dit moeten (zeker in mijn ogen) honden zijn die het liefst opgeleid zijn tot hulphond en de vaak onverwachte bewegingen kunnen handelen.. Een heel rustige, stabiele en zelfzekere volwassen hond is ook een optie, maar GEEN pup!
Ik hoop echt dat je dit idee gaat laten varen en dat is tevens ook mijn enige tip....


Reageren









