Beste allemaal,
ik heb echt even tips nodig! Toen ik vanmiddag thuis kwam zag ik meteen dat het mis was. Ze heeft een fikse hart ruis en is ontzettend moe. Ik heb haar een half uur op schoot gehad en heb haar daarna kleine stukjes vlees gevoerd omdat ze honger had. Dit at ze wel maar ze had er moeite mee
Ze bibberde heel erg en ze keek wazig uit haar ogen.
Nu slaapt ze even maar als het zo blijft willen we haar in laten slapen. Dit kunnen we niet aanzien!
Ze is 15 jaar en een Jack Russel uit het asiel. We hebben haar al 11 jaar. Ze heeft voordat ze bij ons kwam meerdere nestjes gekregen omdat ze bij een br00dfokker woonde. Ze heeft 1x een epileptische aanval gehad en ik denk dat dit ook is gebeurd voor ik thuis kwam.
help! Wat zouden jullie doen in zo'n situatie? Inslapen of afwachten?
edit: op dit moment gaat het eigenlijk best goed! Ze eet en slaapt en loopt een beetje rond. Geen reden meer voor inslapen!


Reageren










