Ik vind dit echt zo erg...

14 reacties
Duitse Herder Alles over de Duitse HerderKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Koning Obi

18 maart 2016, 13:40

http://m.metronieuws.nl/nieuws/koffiepauze/2016/03/hond-wacht-nog-steeds-op-overleden-baasje

Deze hond wacht nu (sinds 2014) al op zijn overleden eigenaar. Vind dit echt 1 van de ergste "soort" honden verhalen die er maar zijn. Het gaat door mijn hoofd kon ik deze hond maar ophalen daar zijn koppie vullen met nieuwe ervaringen. Zodat hij weer een leven kon hebben. Niet wegkwijnde daar langs een drukke weg.... Verschrikkelijk...

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

18 maart 2016, 13:51 3 doggies

Pfff, daar moet ik echt van huilen, ben wel een beetje getroost door te lezen dat er nog mensen ter plaatse zich zorgen maken om hem, want ze hebben natuurlijk gelijk, zo kan het niet doorgaan, is geen leven voor dat beestje. Mensen kunnen er nog een voorbeeld aan nemen, wat een trouw.

 

Hoop dat iemand hem kan leren om anderen te vertrouwen die dan voor hem kunnen zorgen. Arme duts

Koning Obi schreef het onderwerp

18 maart 2016, 14:00

Vraag me dan echt af... Zou die echt niet mee te nemen zijn? Tijd erin steken, hem je laten leren kennen? Bus meenemen voer erin, hij erin, deur dicht en aanrijden. Of zou zo'n hond dan helemaal in paniek raken? :'(

Jeroen & Lola

18 maart 2016, 14:06 3 doggies

oeff....als mijn hart kon huilen... 

Wilma en Dobby (RIP)

18 maart 2016, 14:41 3 doggies
" Vraag me dan echt af... Zou die echt niet mee te nemen zijn? Tijd erin steken, hem je laten leren kennen? Bus meenemen voer erin, hij erin, deur dicht en aanrijden. Of zou zo'n hond dan helemaal in paniek raken? 😢 "

Ik denk dat er hetzelfde gebeurde als toen hier een hond liep te zwerven: te veel mensen die denken "hij komt in de buurt, ik pak hem". Als dat dan een paar keer mislukt gaat zo'n hond mensen wantrouwen en is hij vervolgens lastiger te pakken. Daarom wordt er ook zo vaak gezegd bij weglopers dat je moet bellen naar de contactpersoon en niet proberen zelf te pakken.

Witte Draak

18 maart 2016, 14:43 3 doggies

Grote kans dat de hond daar nog steeds zit omdat hij daar altijd voer krijgt. 

Diesel

18 maart 2016, 14:44 3 doggies

Ik kan daar niet tegen, ga het niet eens lezen.

Jeroen & Lola

18 maart 2016, 14:45 3 doggies
" Ik denk dat er hetzelfde gebeurde als toen hier een hond liep te zwerven: te veel mensen die denken "hij komt in de buurt, ik pak hem". Als dat dan een paar keer mislukt gaat zo'n hond mensen wantrouwen en is hij vervolgens lastiger te pakken. Daarom wordt er ook zo vaak gezegd bij weglopers dat je moet bellen naar de contactpersoon en niet proberen zelf te pakken. "

 

JA! denk ik ook...dat helpt echt niet mee 

Koning Obi schreef het onderwerp

18 maart 2016, 15:14

" Ik denk dat er hetzelfde gebeurde als toen hier een hond liep te zwerven: te veel mensen die denken "hij komt in de buurt, ik pak hem". Als dat dan een paar keer mislukt gaat zo'n hond mensen wantrouwen en is hij vervolgens lastiger te pakken. Daarom wordt er ook zo vaak gezegd bij weglopers dat je moet bellen naar de contactpersoon en niet proberen zelf te pakken. "

 



Ja klinkt logisch... Alleen er is (neem ik aan) geen contactpersoon meer voor deze hond.

Suzanne en Luca

18 maart 2016, 15:18 3 doggies

Je hart breekt gewoon. Hoe loyaal, die hond begrijpt er niets van.

 

Mensen hebben een hok gemaakt, voeren hem. Zou er niet iemand zijn, wie zijn vertrouwen zou kunnen winnen. Er dagelijks gaan zitten en voer mee nemen. Op afstand.

Zo voertjes gooien en kijken, wachten of de hond toenadering zoekt.

Goed, moet je wel,tijd, heel veel tijd nemen.

Sharon, Harley & Bono

18 maart 2016, 15:30

arm beestje... Ik kan niet goed tegen van die dingen, mijn hart breekt

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^