vreemde slaaphoudingen

34 reacties · pagina 2 van 2

Mila & Mara

27 januari 2016, 13:34 3 doggies

Mila ligt eigenlijk altijd zo 

Anny en Lance

27 januari 2016, 17:44 3 doggies
" ik ben al 4 of 5 maanden terug  wakker worden annie, niet zo naast lance blijven liggen snurken  "

Had ik me daar toch een nachtmerrie ...... 

Ursula <3 Vasco

28 januari 2016, 22:20 3 doggies

Op mijn vrijwilligerswerk in het asiel. Hij heeft 2 kennels waar hij regelmatig in zit. Deze keer de kennel met de kleine mand en dan ligt hij in de mand. Heeft hij de kennel met de grote mand ligt hij vaak voor of achter de mand, liefst dekentje er uit trekken en daar op liggen. Of hangt hij er half uit terwijl hij daar toch echt iets beter in past.

 

Hij slaapt wel vaker vreemd, maar daar heb ik nog geen foto's van. Zal ze eens maken, vraag me soms echt af of het comfortabel is hoe hij ligt.

yooop

28 januari 2016, 23:25 3 doggies

Mister Faro

linneke

28 januari 2016, 23:39 3 doggies

Leuk topic!

 

Lila, te moe om helemaal op de zetel te kruipen, viel halfweg in slaap.

 

De volgende is opzich niet vreemd waren het niet dat dit de manier was om mijn zoon te doen stoppen met huilen. Ik legde hem al wenend op de zetel en dan kwam Nala altijd bij hem liggen en vielen ze samen in slaap.

Al kan Nala ook wel rare snuiten trekken in haar slaap.

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

Lees ook

^