vakantie Kroatië

5 reacties

fieke

14 december 2009, 22:00

Hallooo,

Ik wil mijn hond meenemen op vakantie voor de eerste keer...
Is kroatië geschikt voor een hond?
En weten jullie leuke bestemmingen voor een hond?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie Kroatië" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Snoo......

15 december 2009, 17:31

Je kan Cynthia misschien info vragen. Die is er geweest met haar hond.

....goedgekeurde fokker

15 december 2009, 17:36

Ik geloof dat je daar ook rekening moet houden met hondenziekten als: Hartworm, Babesia en Leismania. Dit zijn ziekten die in Midden en Noord Europa vrijwel niet voorkomen, maar in het Zuiden wel. Volgens mij kan je je hond daarvoor ook laten enten, maar een dierenarts kan daar vast meer over vertellen.

Ik weet niet wat voor hond je hebt, maar je moet door Oostenrijk of heen en daar zijn een aantal honden niet toegestaan of onder strenge regels. Let er altijd op dat je je hondenpaspoort e.d. meeneemt!

Wilma en Dobby (RIP)

15 december 2009, 17:48 2 doggies

Kroatië is volgens mij heel erg warm in de zomer, dus ik weet niet of dat nou zo leuk is voor de hond. Wij kenden een paar jaar geleden iemand uit Kroatië en de dochter in dat gezin is daar oververhit geraakt tijdens de vakantie. Als je als mens al oververhit raakt, met mogelijkheden als douche, met je voeten in een teiltje zitten, zwemmen e.d. dan is het hoogzomer waarschijnlijk te heet en niet leuk voor een hond.

machtel (gast)

15 december 2009, 19:09

O-) De Kroaten die ik ken zijn absoluut hondenhaters.
Zij kennen ook vaak alleen maar de wilde honden,
die wel bij bijtincidenten zijn betrokken.
Kroatie is geen EU land.
Je mag met je hond de grens over als je hond
gechipt is of een tattoo heeft met nr.
Een certificaat waarin de gegevens staan van
vaccinatie en dan met klem : rabbies enting.
In het land zijn geen pitbulls welkom.
Veel rassen moeten gemuilkorfd zijn en een muilkorf
zou je bij je moeten hebben, voor het geval dat.
Ik schat zo dat in restaurants ed een hond niet
welkom is.
Misschien is het zaak het kroatische verkeersburo
te bellen om meer informatie.
Misschien zijn er hotels of campings waar honden
wel welkom zijn.




Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie Kroatië" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^