Gezinsuitbreiding voor Bams en Willemijn.

2049 reacties · pagina 5 van 69
Newfoundlander Alles over de NewfoundlanderKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 15 december 2015, 13:47

Ik ben geen betweter....en jullie mogen mij vragen stellen over de opvoeding van Ogin.............en ik zal ze beantwoorden....de eerste ? ....................HOE laat ik Bams kennis maken met Ogin. .? ............Bams gaat zaterdag voor het eerst mee naar de fokker, waarom niet eerder . .? Om de mams niet in de war te brengen , een vreemde op haar terrein en in de nabijheid van haar jongen.....en ik wilde eerst kennis maken met de moederhond voor ik daar een pup van wilde hebben......de mams is een kleine versie van Bams , zegt niets over de bouw hoe Ogin zal worden........de moeder heet Venus, is geen klever, daar hou ik niet van, maar een geweldig karakter dat ze heeft, de pup was twee weken oud en ik mocht ze in mijn armen nemen, ik zal er een foto van opzetten, dan kan je zien hoe ze me toch in de gaten hield, de keren dat ik daar geweest ben was ik alleen zonder andere bezoekers, gelukkig was de fokker het daar mee eens....zodat ik en mams en de pups rustig kon observeren, en daar had Bams niet bij kunnen zijn, ondanks het rustige karakter van Bams kan de mams daar toch van slag  raken.....en nu had ik de mams voor mezelf.......Bams gaat nu a.s zaterdag mee, mams is dan even ergens anders, het is de eerste pup die weggaat, voor mams toch even vervelend.......de pup gaat voorin , niet alleen natuurlijk, Bams achterin, vele male stop ik onderweg, het is een hele lange reis......thuis , eerst maar eens plassen en haar de boel laten verkennen en Bams mag doen wat ze zelf wil........loes mijn zusje gaat dan naar huis , en zeker die dag komt er niemand mijn  huis in....ooooooooooo begint ze nu al te bezitterig, hahahahaha...ik laat haar de gangetje gaan, en ze zoekt zelf maar een plekje uit........de nacht zijn we met zijn drietjes bij elkaar, wat doe ik als ik even een boodschap moet doen of sport , de tuin is goed afgezet , een verblijf waar ze alleen geen kwaad kan, is het buiten niet aangenaam, te slecht weer dan naar binnen, daar staat een zeer grote bench van 150x 110.... En zal ze daar even moeten verblijven, samen alleen met Bams is nog geen optie.....................de bench staat gewoon in de woonkamer, normaal had ik voor al de andere pupsels een grote t.v doos, die zijn er niet meer, immers het zijn nu alleen maar platte tv,s en daar past de pup echt niet in.....geen bench als ik in huis ben, ook niet als ik boven ben, een traphekje voor de trap en mijn oren gespitst......en hopen dat de bench heel gauw eruit kan, meer ruimte...........de pupsels alle acht zitten nu in de woonkamer ook in een kamer kennel....bij de fokker.

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

Dutch Auti

15 december 2015, 13:59 3 doggies

Ik volg uiteraard 

sylvia

15 december 2015, 14:00 3 doggies

Wat bijzonder, dat heeft al dat lange wachten en teleurstellingen wel beloond.

Dat je nu een puppy hebt gevonden waarvan je meteen al wist, dat moet ze worden 

Dat lijkt me ook een goede manier om zaterdag Ogin op te halen.

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

15 december 2015, 14:01 3 doggies

Wat een lieve foto's Willemijn 

Jessica

15 december 2015, 14:01 3 doggies
"  Als men aan mij Vraagt van, hondenschool ? Dan is mijn advies, ga eerst eens kijken zonder hond, heb je er een goed gevoel bij, gaan, zeker als het je eerste hond is, je kan gelijk advies vragen en krijgen als je ergens tegen aan loopt, maar ik heb al zo lang honden dat het voor mij gewoon niet van toepassing is, daarbij ben ik heel consequent en toch rustig in het opvoeden van de newfoundlander.....komt het vandaag niet dan toch morgen, ik heb een zware hond en zelf vind ik dat deze wat anders aangepakt moet worden dan een hond die veel minder gaat wegen, maar dat is aan mij natuurlijk, dit is mijn vierde newfoundlander , en alle zijn sociaal en goed gesettelde honden. "

 Helemaal mee eens hoor. Ik had bij beide hondenscholen niks vreemds gezien. Geen correcties... Het sprak me zonder hond wel aan eerlijk gezegd.

De eerste hondenschool bleek niet bij mijn eerste hond te passen. Te veel vrijheid blijheid en spel. Op de momenten dat er dus iets mocht gebeuren was deze reu er niet meer voor te paaien. Wilde alleen nog maar spelen. Op zich is daar niks mis mee, maar daarvoor hoef ik niet naar een hondenschool.

Bij de tweede hond ben ik bij 4 hondenscholen gaan kijken. De 1e ging met pensioen, die zou gaan stoppen. De 2e vond ik de cursus oké, maar de instructeur niet aardig (er was geen klik). De derde was de cursus waar ik ook met mijn eerste hond was geweest, te veel vrijheid blijheid. Bij de vierde hondenschool kwam ik uiteindelijk terecht: maar uiteindelijk bleek mijn tweede hond niet tegen al die prikkels te kunnen.

....dussss geen hondenschool meer hier in het eerste jaar.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 14:13

Jessica, als het niet goed voel, niet doen dan..... het is niet je eerste hond lees ik... en is het zo dat je toch ergens tegen aan loop, hier vragen , veel hier kunnen je goed advies geven... een honden school moet een goed gevoel geven zowel voor hond als baas.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 14:16

 

speeltjes horen erbij natuurlijk, twee grote speel fluce ballen gekocht bij Ikea, voor samen, en een geweldige SNUFFELBAL, die kwam gisteren per post... in de bal zitten verscheidenen openingen waar je wat in kan verstoppen, maar dat is niet nodig, bams is er al helemaal weg van, het is sloopproef... kan niet snel kapot.... nou vind ik zelf als er gespeeld wordt met speelgoed , dan onder toezicht... nimmer speelgoed waar ik niet bij ben.

 

en een klein bakje om te eten, drinkbak ook voor haar alleen nog...... en dan een nieuwe riem voor de pup, een halsbandje hou ik niet van... maar ook dat is ieder voor zich... het is een halsband van stof die kan je gebruiken als slip of de stop erop... zeker als de pup nog klein is is de slip nog taboe en is de stop voldoende......

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 15 december 2015, 14:18

een Hunterlijn, ook Bams heeft deze vaak om... wel een eigen... haha...en voor Bams de slip en de stop tegelijk. en de kleden is ook voor tijdelijk, geen geglij .... je weet maar nimmer, ik heb geen laminaat maar dan nog... vinyl wat stroef is, maar toch kleden erop.... zodat er niets kan gebeuren.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 14:20

 

de pup bij de fokker, in de kamer kennel, te groot geworden voor de werpkist dus nu toch veilig in de kamer kennel, hier even voor de zes weken oud.........en voor de nieuwe pup een vetbed, maar bams mag er ook op.

Jessica

15 december 2015, 14:32 3 doggies
" Jessica, als het niet goed voel, niet doen dan..... het is niet je eerste hond lees ik... en is het zo dat je toch ergens tegen aan loop, hier vragen , veel hier kunnen je goed advies geven... een honden school moet een goed gevoel geven zowel voor hond als baas. "

 

Ik meld me wel hoor! Thanks!

Jessica

15 december 2015, 14:33 3 doggies
"  
de pup bij de fokker, in de kamer kennel, te groot geworden voor de werpkist dus nu toch veilig in de kamer kennel, hier even voor de zes weken oud.........en voor de nieuwe pup een vetbed, maar bams mag er ook op. "

 Het is toch om verliefd op te worden, wat een plaatje!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 14:41

verliefd, als eerste instantie was ik niet verliefd, o jee nee, twee weken oud ze doen niets anders dan slapen plassen en poepen, meer niet, mij ging het om de mams .... en die beviel me direkt.... vriendelijk, gelijk bij me willen komen, en toch geen klever.... rustig benaderbaar... we gingen koffie drinken in een kamer ernaast, grote woonkeuken, in de woonkamer was het vreselijk warm, Venus ging mee en ging aan mijn voeten liggen.... moeder ging uitmuntend met de pups om, en toch even verwijderde zich..... verliefd ben ik geworden toen ik de vijf en een halve week oude pup, die ik toen al had uitgezocht, optilde en bekeek wat ze zou doen, weg willen of blijven, blijven dus... en toen ik in de werpkist ging zitten, en het slaap tijd opeens werd kwam dit pupje in de holling van mijn rug zitten, achter me, wow.... ging naar huis van... deze moet het worden. hahaha......

anneke

15 december 2015, 14:55 3 doggies

Oooh heerlijk om mee te lezen..... ik heb isa ook met 2 weken mogen vasthouden en dat was echt liefde op het eerste gezicht. Maar ik was ook eerst helemaal verliefd op de moeder. Hoe ze met de pups omging en hoe ze naar me keek.

Heel veel plezier de komende dagen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 16:05

Zo een verzekering afgesloten en wel bij OHRA.....het TOP pakket, behalve vaccinaties cremeren en castratie is alles verzekerd, ook gewrichten knieën enz.....tot een totaal bedrag van 5000 euro.... 20 procent eigen risico........maandelijks bedrag is 26,41, afgesloten voor de hele leven...wat ik met Bams heb meegemaakt wil ik nimmer meer meemaken......heb alle verzekeringen naast elkaar gelegd, deze kwam als beste uit de bus, ook telefonisch gesproken om geen misverstanden  straks te krijgen.

Anne-Marije & Noor

15 december 2015, 16:15 3 doggies
" Zo een verzekering afgesloten en wel bij OHRA.....het TOP pakket, behalve vaccinaties cremeren en castratie is alles verzekerd, ook gewrichten knieën enz.....tot een totaal bedrag van 5000 euro.... 20 procent eigen risico........maandelijks bedrag is 26,41, afgesloten voor de hele leven...wat ik met Bams heb meegemaakt wil ik nimmer meer meemaken......heb alle verzekeringen naast elkaar gelegd, deze kwam als beste uit de bus, ook telefonisch gesproken om geen misverstanden  straks te krijgen. "

Wij hebben ook Ohra. Bevalt inderdaad erg goed!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 15 december 2015, 16:20
" Wij hebben ook Ohra. Bevalt inderdaad erg goed! "

 Welk pakket ? Ook de top? Hoop het niet mee te maken, maar Bams was en is een kostbaar hondje, dat wil ik dus nimmer meer meemaken, entingen gaat, maar de rest......daar nu een verzekering voor, en omdat Bams een grote zware hond is en Ogin dat ook wordt, heb ik voor OHRA het top pakket gekozen, dat wordt mooi vergoed.

Jessica

15 december 2015, 16:20 3 doggies
" Zo een verzekering afgesloten en wel bij OHRA.....het TOP pakket, behalve vaccinaties cremeren en castratie is alles verzekerd, ook gewrichten knieën enz.....tot een totaal bedrag van 5000 euro.... 20 procent eigen risico........maandelijks bedrag is 26,41, afgesloten voor de hele leven...wat ik met Bams heb meegemaakt wil ik nimmer meer meemaken......heb alle verzekeringen naast elkaar gelegd, deze kwam als beste uit de bus, ook telefonisch gesproken om geen misverstanden  straks te krijgen. "

 Ik ben ook super tevreden over Ohra TOP. Heb deze ook voor mijn beide honden. 

Wat had Bamse?

Anne-Marije & Noor

15 december 2015, 16:21 3 doggies
"  Welk pakket ? Ook de top? Hoop het niet mee te maken, maar Bams was en is een kostbaar hondje, dat wil ik dus nimmer meer meemaken, entingen gaat, maar de rest......daar nu een verzekering voor, en omdat Bams een grote zware hond is en Ogin dat ook wordt, heb ik voor OHRA het top pakket gekozen, dat wordt mooi vergoed. "

Ik dacht de plus, maar zou ook top kunnen zijn, dan moet ik de polis er bij zoeken.
Maar zodra je iets in dient wordt het super snel in behandeling genomen, het gaat ook heel makkelijk via internet. En dan staat het een paar dagen later al op je rekening. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 16:22
"  Ik ben ook super tevreden over Ohra TOP. Heb deze ook voor mijn beide honden. 
Wat had Bamse? "

 Helaas Bams was niet verzekerd.......Bams heeft OT, en heeft een tplo ondergaan en na maanden een meniscusscheuring gehad, stamcelbehandeling, en nog veel meer, naar aanleiding van haar aandoening, wat gelukkig niet vaak voorkomt....

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 16:23
" Ik dacht de plus, maar zou ook top kunnen zijn, dan moet ik de polis er bij zoeken.Maar zodra je iets in dient wordt het super snel in behandeling genomen, het gaat ook heel makkelijk via internet. En dan staat het een paar dagen later al op je rekening.  "

 Mooi, de top dekking , per jaar 5000 euro....enigste dekking voor gewrichten en knieën.

Jessica

15 december 2015, 16:31 3 doggies
"  Helaas Bams was niet verzekerd.......Bams heeft OT, en heeft een tplo ondergaan en na maanden een meniscusscheuring gehad, stamcelbehandeling, en nog veel meer, naar aanleiding van haar aandoening, wat gelukkig niet vaak voorkomt.... "

 Poeh dat is nogal wat! 

Anna

15 december 2015, 18:54 3 doggies

Dat gaat helemaal goedkomen met kleine Ogin Willemijn!

Bamse is een rustige, bedaarde hond en vind het waarschijnlijk allemaal prima ( zolang ze haar omeletje maar krijgt 's morgens..)

Dik kans dat je aan opvoeding weinig hoeft te doen, en dat Ogin het gedrag van Bams over gaat nemen. Zo ging het hier ook met Amélie; ze deed Senna in álles na, we hebben er zelf weinig aan toe hoeven te voegen.

Soms was dat erg grappig: als Senna in het water ging en zich uitschudde langs de kant, deed Amélie dat ook terwijl ze helemaal niet nat was.. Maar bv zindelijk worden, of netjes naast lopen...we hebben er niets aan hoeven te doen!

 

Nog 4 nachtjes slapen....

sylvia

15 december 2015, 19:26 3 doggies

Ben je ook van plan om met Ogin alleen af en toe op stap te gaan?

Dat kreeg ik toen als advies toen Black erbij kwam.

Om hem ook zonder Freggle mee te nemen, zodat hij niet teveel op hem ging steunen en ook gewend zou zijn om alleen mee te gaan.

Wat Snuf en Snuitje beschrijft is wel ideaal, ik hoop dat het bij jou ook zo gaat, dat Ogin Bamse als zo'n groot voorbeeld ziet.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 19:32
" Dat gaat helemaal goedkomen met kleine Ogin Willemijn!
Bamse is een rustige, bedaarde hond en vind het waarschijnlijk allemaal prima ( zolang ze haar omeletje maar krijgt 's morgens..)
Dik kans dat je aan opvoeding weinig hoeft te doen, en dat Ogin het gedrag van Bams over gaat nemen. Zo ging het hier ook met Amélie; ze deed Senna in álles na, we hebben er zelf weinig aan toe hoeven te voegen.
Soms was dat erg grappig: als Senna in het water ging en zich uitschudde langs de kant, deed Amélie dat ook terwijl ze helemaal niet nat was.. Maar bv zindelijk worden, of netjes naast lopen...we hebben er niets aan hoeven te doen!
 
Nog 4 nachtjes slapen.... "

 Wat vind ik dit toch leuk om te lezen van je Antonnet , zo had ik het ook gedacht, hihi, en ik ben dus benieuwd......

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 19:33

Nog vier nachtjes........ik weet dat de pup een wit vlekje heeft, ik had  gedroomd dat ze ze had verwisseld, hahahaha, ja ik ben erg, maar goed dat de fokker dit niet leest. Hahahahaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

15 december 2015, 19:35
" Ben je ook van plan om met Ogin alleen af en toe op stap te gaan?
Dat kreeg ik toen als advies toen Black erbij kwam.
Om hem ook zonder Freggle mee te nemen, zodat hij niet teveel op hem ging steunen en ook gewend zou zijn om alleen mee te gaan.
Wat Snuf en Snuitje beschrijft is wel ideaal, ik hoop dat het bij jou ook zo gaat, dat Ogin Bamse als zo'n groot voorbeeld ziet. "

 Jazeker, dat raad ik anderen ook altijd aan, Bams heeft een surrogaat mams gehad en daar trok ze ook niet 24 uur mee op, dit ben ik dan ook niet van plan met Ogin, aparte dingen met elkaar, heel normaal, maar toch vaak samen.

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

Lees ook

^