Grote honden

11 reacties

Vivian (gast)

25 november 2015, 16:38
Hoi daar, weet iemand grote hondenrassen die naast 2x per jaar ruien niet heel veel verharen? Ik heb zelf al een kort harige Jack Russel en die verhaard het hele jaar gigantisch!:) dus ik zoek er een die groot is en buiten de rui periodes niet super veel verhaard (beetje is niet erg)

Jackie en Kiba:)

25 november 2015, 16:42

Akita's alleen 2x per jaar ongeveer 2 week.

Verder bijna niet.. af en toe paar kleine haartjes.

Coby & Wanda en Mathilde

25 november 2015, 16:50

Maxi poedel?

Kortharige Sint Bernard?

Trouwens, ook andere kortharige grote rassen

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

25 november 2015, 16:50

De voeding, temperatuur in huis en hoe vaak je borstelt heeft ook héél veel invloed op de verharing bij een hond, dus hou dat ook even in je achterhoofd.

 

Hier een Leonberger die buiten de 2 ruiperiodes per jaar heel weinig haar verliest. Daarnaast heb ik hier thuis een waterblazer die ik regelmatig gebruik, waardoor eventuele losse haren eruit geblazen worden. Maar daarna en daardoor ook geen haar in huis dus 

Roedel van het noorderlicht

26 november 2015, 00:19

Tot vorig jaar verhaarde mijn husky ook nauwelijks.
( hij is nu wat ouder en zijn vacht niet helemaal tip top meer. )
In de rui periodes kan je bij wijze van een dekbed vullen met alles wat je plukt.
Maar buiten die periodes vrijwel niets.

sneeuwwitje en de dwerg

26 november 2015, 07:18

Een standaard poedel natuurlijk :-).allen moet die wel getrimd worden om de 6-8 weken.maar je zal geen haartje vinden :-)

Tanja (gast)

26 november 2015, 07:40

Je hebt nu een jack russel die verhaart, dus zoek je een grote hond die niet verhaart?? Ga je de hond weg doen of??

sneeuwwitje en de dwerg

26 november 2015, 07:41
" Je hebt nu een jack russel die verhaart, dus zoek je een grote hond die niet verhaart?? Ga je de hond weg doen of?? "

 Wat een rare redenatie?! Ik heb zelf ook katten die verharen en net daarom wil ik er geen meer.Ga ik ze daarom weg doen?:-)

Roedel van het noorderlicht

26 november 2015, 09:07

" Je hebt nu een jack russel die verhaart, dus zoek je een grote hond die niet verhaart?? Ga je de hond weg doen of?? "

 


Op mij komt het over dat ts geen 2e erg verharende hond wilt.
Niet dat de jrt weg moet ;-)

Martine

26 november 2015, 09:15

Wat voor jou veel haar is, is voor mij misschien bijna niks of omgekeerd.  Ik vind dat moeilijk te zeggen.

Ik zou er van uit gaan dat elke hond verhaart, behalve de "krul"rassen , maar die brengen dan weer veel zand mee binnen.

 

Als je een probleem hebt met haar, kan je je misschien beter bij één hond houden, anders ga je je toch maar ergeren aan het haar en dat komt dan weer de hond niet ten goede.

^