hej hej!
Zelda is een frequente drinker, maar ze morst ook veel. Opzich niets ergs, maar onze voeten of kousen worden constant nat daardoor en de keuken ook.
Nu vegen we het direct op met een doekje, maar soms vergeten we dit wel.
Hebben jullie idee'tjes om zoiets op te lossen? Een doekje onder de drinkbak helpt niet :D


Reageren


Daar zijn speciale drinkbakken voor. De drinkbak die wij hebben voor Jaimy kan ik nergens meer vinden. Dat is een rode plastic drinkbak met een witte deksel met een kleiner gat. Zodat hij niet zijn hele bek in het water kan doen. Hij knoeit nog steeds, aangezien zijn baard altijd nat zal worden. Maar minder als zonder die drinkbak, dan zit hij tot zijn oren in het water. 



















De waterbak wordt zeer weinig gebruikt en als ik dan een brok etende hond op visite heb, valt het me altijd op hoe enorm veel die drinkt. Logisch, want er zit bijna geen vocht in de brokken en ze krijgen maar hele kleine beetjes water per lik binnen. Eigenlijk kun je wel stellen dat honden die brok eten altijd op de uitdroog-stand staan
