Farmfood vraagje

9 reacties

Joke

11 december 2009, 23:43

Hallo,
Ik heb een vraagje over de voeding van Indy Maltezer pup van bijna 5 mnd.
Indy kreeg eerst royal canin puppy brok, en groeide goed (te goed. Ze had groeiknobbels op haar polsen.)

Ik had al lang het idee om haar over te zetten op een goede geperste brok. En heb op de Winner dan ook een zak farmfood mini gekocht.

Nu staat ze een week op farmfood, ze vind de brokjes nog niet zo geweldig ;-) Maar daar went ze wel aan.
Maar wat mij opvalt is dat ze hele donkere ontlasting heeft is dit normaal????
Nu zijn de brokjes zelf ook donkerder van kleur.

Alvast bedankt,

Groetjes Joke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Farmfood vraagje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anoniem (gast)

12 december 2009, 01:08

Hoi Joke,

het is heel normaal dat je bijna zwarte ontlasting krijgt van geperste brokken :-)

Groetjes,
Bart

marian

12 december 2009, 08:01 3 doggies

Ja hoor, hier ook Framfood en donkere poepjes...

Marjan & Charlie

12 december 2009, 08:03 3 doggies

Hier ook donkere drolletjes met farm food,
Charlie vind het ook niet erg lekker en soms doe ik er yogurt of wat gekookte kip doorheen, dan gaat het er wel in. Maar ik vind ook dat ze er aan moet wennen.

Liesbeth

12 december 2009, 08:37 3 doggies

Ook hier donkere ontlasting. Als ze het samen met pens/hart eten krijgen ze mooie bruine drollen. :-)

Yenna wilde Farmfood niet eten, een half jaar uitgeprobeerd, daarna op andere brokken gezet.
Maar Bo en Tara, haphaphap op. Tara zet de snelheid, maar Bo eet in rustiger tempo mee.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

12 december 2009, 08:38 3 doggies

en heb nog een tip voor je, als je farmfood geeft de geperste brok, en ze vinden het niet zo heel erg lekker, een theelepel tonijn er door heen husselen, heerlijk voor ze. gewoon uit een blikje van de aldi. hoef helemaal niet veel te zijn, gewoon een klein theelepeltje, goed door husselen, moet je eens kijken hoe ze smullen. :-D

ukkie

12 december 2009, 09:26 3 doggies

Die van ons krijgt op vakantie alleen Farmfood brokjes.
Mijn vriend kon 's nachts Sires ontlasting niet vinden en had mij gezegd waar het ong. lag. 's morgens herkende ik zo welke van Sire was. O-)

Zeer donkerbruin :-D

Beetje vies verhaal eigenlijk :-)

Joke schreef het onderwerp

12 december 2009, 14:50

Iedereen bedankt voor de antwoorden!!
Ik ben bij dat "zwarte" ontlasing normaal is.
Af en toe doe ik er ook wat lekkers onder mengen ;-)

Het kan ook zijn dat ze nu niet zo goed brokken wil eten omdat ze volop aan het wisselen is.
Tja en geperste brokken kan je niet weken.
Anders zal weer eens wat vers vlees halen.

Het pobleem met vers vlees is dat sammy het niet verdraagt. Maar wel zeer lekker vind :'(

Groetjes Joke

Jan (gast)

13 december 2009, 09:13

de donkere kleur van de ontlasting heeft NIETS te maken met wel / geen geperste brok of zuiverheid van een brok.

Farmfood verwerkt gedroogd bloed als eiwitbron(hemoglobine poeder) wat de donkere kleur aan de brok en ontlasting geeft.


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Farmfood vraagje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^