Sbs9

6 reacties

Jessica

25 september 2015, 11:15

Bijzonder....

 

Ik zat net SBS 9 te kijken. Inmiddels is er over castratie en sterilisatie veel gezegd.

Toch bijzonder dat je in de Amerikaanse "the Drs" nog hoort dat erg vroeg castreren (met 5 maanden) nog zoveel voorkomend is. Gek om dat op een zender te zien, terwijl alle Nederlandse bronnen en onderzoeken anders uitwijzen. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

25 september 2015, 17:46 3 doggies

sbs 9 heeft veel programmaas van vele jaren terug, misschien was dit ook een heel oud stukje van jaren terug ? tegenwoordig is het toch echt zo dat ze er van terug gekomen zijn dat vroeg steriliseren / castreren toch niet het alle beste is.

Wendy

25 september 2015, 18:10 3 doggies

In de vs is dat gebruikelijk. De situatie en motivatie zijn ook anders dan hier. 

Hannah + Ginny & Winter

25 september 2015, 18:40 3 doggies

Mijn hond, afkomstig uit een asiel in Texas, is ook voor de eerste loopsheid gecastreerd. De voornaamste reden dat er op gehamerd wordt om je hond vroeg te laten castreren, is het idioot grote aantal zwerfhonden wat daar rondloopt. En die vinden je loopse teef ook wel in de tuin. Dus is het aan te raden? Geen idee. Maar ze proberen in ieder geval wel hun zwerfhonden probleem op een preventieve manier aan te pakken.

Jessica schreef het onderwerp

25 september 2015, 19:31

Ah vandaar... Hij gaf puur als reden borstkanker op bij teven. En voorkomen van haantjesgedrag bij reuen. (Even vrij vertaald).

 Jammer dat de zwerfhonden nergens genoemd worden, maar wel zo begrijpelijk dat ze dat probleem bij de worstel aan willen pakken. 

Hannah + Ginny & Winter

gewijzigd 25 september 2015, 23:11 3 doggies
" Ah vandaar... Hij gaf puur als reden borstkanker op bij teven. En voorkomen van haantjesgedrag bij reuen. (Even vrij vertaald).
 Jammer dat de zwerfhonden nergens genoemd worden, maar wel zo begrijpelijk dat ze dat probleem bij de worstel aan willen pakken.  "

 

Er zullen er ook genoeg tussen zitten die echt geloven dat dit een gegronde reden is hoor, net als dat er hier ook nog genoeg zijn die dit denken Amerika is groot, en er zijn zat dierenartsen die ca. 1962 afgestudeerd zijn en nooit meer een stukje vakliteratuur hebben opengeslagen. Maar zwerfhonden is - vooral in het zuiden - een groot probleem. Ik kwam er eigenlijk tijdens iedere wandeling wel eentje tegen.

Jessica schreef het onderwerp

25 september 2015, 21:29

Worstel is wortel natuurlijk haha. 

 

Onvoorstelbaar dat je daar zo veel meer zwerfhonden hebt 

^