Lotte en Lola

gewijzigd 20 september 2015, 20:17

Hallo iedereeen, ik heb even een vraagje.

 

Ik was aan het kijken om een groen doorstreept werkboekje (agility) aan te vragen voor Lola. Maar lola heeft al een blauw doorstreept werkboekje (gehoorzaamheid) op mijn naam, zou dat dan zo zijn dat ik een tweede niet krijg op mijn naam?

 

Zou dat dan een probleem zijn als ik mijn tweede boekje aanvraag onder de naam van een van mijn ouders? Ik geraak er eigenlijk niet meer aan uit met al die regeltjes..

 

deze werkboekjes gaan uit van KKUSH (belgie)

alvast bedankt!

lotte

Maart

20 september 2015, 20:38 3 doggies

per hond mag je denk ik wel meerdere doorstreepte boekjes hebben, je mag enkel niet meerdere honden met een doorstreept boekje op je naam hebben.

(denk ik, kan mis zijn natuurlijk).  Even mailen naar SH zelf?

Shauni *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*goedgekeurde fokker

20 september 2015, 20:42 3 doggies

Ik denk dat het net zo werk zoals Maart het zegt. Dat je wel meerdere boekjes per hond kunt aanvragen. Maar geen boekjes voor andere niet stamboomhonden. 

Lotte en Lola schreef het onderwerp

20 september 2015, 20:47

Ahaa, dat zou wel fijn zijn. Ik kreeg al spijt dat ik mijn gehoorzaamheidsboekje aangevraagd als eerste.

ik zal eens mailen naar SH, maar naar het schijnt zijn ze niet zo snel in antwoorden ;)

Bij een tweede aanvraag, moet je dan opnieuw je bewijs van sociaal gedrag mee opsturen?

Maart

21 september 2015, 08:42 3 doggies

normaal hebben ze dat, maar het veiligste is altijd het ook direct mee opsturen ;)

 

Ik heb eigenlijk niet echt problemen met antwoorden van SH op mail.  Even telefoneren kan natuurlijk ook.

Anoniem (gast)

21 september 2015, 08:59

Ik heb en blauw doorstreept en een groen doorstreept voor mijn hond dus het kan.

^