
Je kunt niet meer reageren op deze vraag.
Ik weet niet of dit de bedoeling is, dat je zo'n topic hier plaatst?
Misschien dat dit inderdaad tegen de regels gaat van de hondenpage? ( je mag geen pups aanbieden volgens mij) Maar anders kan je ook wat advertenties hiervoor plaatsen op puppyplaats en dergelijke sites? Daar komen veel pupkopers langs 
Ik denk (en hoop eigenlijk) dat er voor zoiets op dit forum geen interesse is. Als je oprecht Goldendoodles wil fokken, ga dan op zoek naar een teef van een paar generaties verder en laat die dekken door een "Goldendoodle" reu. Nu zou je gewoon een kruising maken en daar een fancy naam aan geven.
Verder denk ik dat je bij een dergelijke advertentie zeker moet vermelden waarom de reu en teef elkaar aanvullen en welke onderzoeken ze hebben ondergaan, want als ik al een Goldendoodle zou willen zou ik zeker geen genoegen nemen met een reu en teef die op elkaar gezet zijn omdat de ene toevallig een Golden is en de ander een poedel.
Goh,allereerst zouden de reu getest moeten worden op hd en ed en oogafwijkingen, de poedel zou dan getest moeten op cataract,hd en von willebrand,en dan heb je dus nog steeds geen hypo-allergene hond...als dat de bedoeling is?
Dus nee,niemand met allergie zal deze pups willen aangezien ze zelf nog meer ruiven dan de golden.
Waarom geen retrievers fokken met stamboom en alle gezondheidstesten?kruisingen vind ik nooit zo'n goed plan op dat vlak,laat een ras met al zijn mooie eigenschappen in ere :-).
Volgens mij mag je hier niet eens een nestaankondiging doen als je niet door hp bent goed gekeurd als fokker.
FOKKEN
Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven
over dekking, dracht en hun nestje pups.
Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren,
uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen,
goede leefomgeving voor moeder en pups,
en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.
Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.
Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden
ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.
Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen.
Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.
Meer informatie omtrent het verantwoord fokbeleid van HP, de gestelde eisen
en de verschillende HP keurmerken lees je in onderstaande link
[link]http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_492-Richtlijnen-voor-fokkers-op-de-hondenpage.php/[/link]
Je kunt niet meer reageren op deze vraag.