Onze nieuwe labrador retriever is sinds twee dagen bij ons. Het gaat hartstikke goed is krantzindelijk en luisterd al naar een paar commando's met de belangrijkste "plasje doen"!!!!! Ze doet het alleen ergens in tegen de bosstruikjes aan. Ik wring me in allerlei bochten om het te kunnen opruimen
De wubba kong is haar favoriete speeltje, de normale puppy kong is te groot dus die krijgt ze nog niet goed in haar bek wel jammer want labradors hadden maat L nodig volgens de verpakking maar dit is niet waar!!!!
Knagen doet ze goed sinds gisteren de kauwstaafjes gegeven die in het puppypakket zat. Nu kauwt ze minder aan mijn meubels naar foei luisterd ze nog niet echt dus we zeggen foei en geven haar haar kauwstaafje of speeltje ter afleiding.
Ik hoop zo dat ik het goed doe dit omdat het voor mij de eerste hond is en het is allemaal nieuw. Ik wilde jullie toch even op de hoogte houden!!!
Groetjes
Jenny en Senna



3 doggies



is nu voorbij met de pret want nu wil je schat ook op hp dus wel delen. 





