Jankende puppy in de nacht

4 reacties

Mickey

3 augustus 2015, 10:36

Hallo. Ik heb een puppy van 10 weken oud. Hij is net 6 dagen bij ons. Overdag krijgt hij veel aandacht, maar iedere keer als hij moet gaan slapen gaat hij janken. We hebben al van alles geprobeerd. Vannacht hebben we het licht op de gang aan gelaten. Hij slaapt in de bijkeuken, en als het licht op de gang aan is heeft hij ook een beetje licht. Dat heeft niet heel erg geholpen.
Hebben jullie misschien tips om het janken te laten stoppen?

Alvast bedankt voor jullie antwoord

Jenny & Aston

3 augustus 2015, 10:39 1 doggies

Ik zou hem in het begin gewoon in een doos naast je bed zetten. Je pup is nog erg jong en is niet bij zijn moeder en broertjes/zusjes weg. Hij is nog niet gewend alleen te zijn.

Mickey schreef het onderwerp

3 augustus 2015, 10:42

Hmm.. goed idee. Ik zou het vragen aan mijn ouders. 

Dank je!

Doortje & Tibbe

3 augustus 2015, 10:43

Zorg inderdaad dat je het opbouwt. Wij sliepen er de eerste paar nachten naast en bouwde de afstand steeds verder op. Na iets meer dan een week sliep hij gewoon alleen beneden.

Wij gaan nu ook pas naar boven als hij slaapt. Omdat hij nog niet alleen kan blijven is dit nog erg moeilijk voor hem als wij dan ineens weg zijn. Dit kan je dan langzaam opbouwen 

Jenny & Aston

3 augustus 2015, 10:48
" Hmm.. goed idee. Ik zou het vragen aan mijn ouders. 
Dank je!
  "

 Het hoeft ook niet voor altijd hoor, als je ouders dat liever niet hebben. Wat Doortje zegt klopt. Je kunt langzaam de afstand opbouwen totdat hij 's nachts op de goede plek ligt.

^