Dromen

11 reacties

Gast (gast)

9 december 2009, 20:44

Mijn hond droomt nogal vaak. Dan begint hij in zijn slaap te piepen en trilt. Soms is het zo erg dat ik me verplicht voel hem meteen wakker te maken.
Nu heb ik gehoord dat je je dromende hond juist niet wakker moet maken omdat hij dan kan schrikken.
Tot nu toe heb ik hem altijd zachtjes en rustig wakker gemaakt. Blijven doen of laten slapen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dromen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jo

9 december 2009, 20:49

Enige advies wat ik je mee wil geven.
laat je hond lekker door slapen.
En maak slapende honden trouwens nooit wakker.

Liefs jo ;-)

Gast (gast)

9 december 2009, 21:11

Dank je wel Jo, maar waarom eigenlijk? Waarom mag je een slapende hond nooit wakker maken?
Soms is het ook zo dat ik hem wil uitlaten en hij dan nog slaapt, dan maak ik hem ook wakker.
En het is af en toe zo zielig hoe hij piept in zijn droom dat ik hem liever wakker maak. Maar als dit niet kan zal ik het in het vervolg niet meer doen.

~*~ Jessica & Koda (~Diesel) ~*~

9 december 2009, 21:13

Als hij aan het dromen is gewoon lekker laten :-)
Diesel droomt heel vaak als hij een druk dagje heeft gehad een blafje zacht hier 4 bewegende pootjes een heerlijk dromend hondje. :-)

Rexxie en Leah

9 december 2009, 21:27

Denk anders maar hoe je het zelf zou vinden wanneer je tijdens een heerlijke slaap en geweldige droom gewekt wordt...
Lekker laten doorslapen, waarom zou je dat eigenlijk niet doen dan?

~Margriet & Teun~

9 december 2009, 21:28

Teun doet het ook heel vaak. Piepen, met de pootjes krabbel enz. We laten hem altijd lekker liggen, heerlijk toch zo dromen O-)

wil geen lid zijn

9 december 2009, 21:32

Hey ik snap precies wat je bedoelt. Ik heb mijn hondje ook wel eens wakker gemaakt hoor. maar ben er al redelijk aan gewend nu.

Gast (gast)

9 december 2009, 21:35

Mee eens, maar gezien zijn gepiep en bewegingen is het misschien helemaal geen leuke droom? Vind het zielig als hij zo piept. Maar dat is dus ook normaal :-)

christel

9 december 2009, 21:41

Ach als een hond op dezelfde manier droomt als een mens, wordt ie bij een nare droom vanzelf wakker...
En ach toch jammer..., misschien mist ie dan wel een heel heldhaftig einde en overgroeid zo zijn angsten!

Esther (Woezel&Keiko)

9 december 2009, 21:46

gewoon lekker laten slapen

Toen mijn moeder hier een keer alleen was met Woezel en hij aan het dromen was , dacht ze dat zijn laatste uur was geslagen O-) Ze vond hem zo gek doen :-D:-D

denise

9 december 2009, 21:46

dromen is goed voor het verwerken van gebeurtenissen. maar ook als je pup een drukke dag gehad heeft kan hij meer dromen als anders. het piepen, blaffen, rennen, bewegen, lip optrekken en alles doet die van ons ook vond het aan het begin ook zielig maar het heeft geen zin om hem wakker te maken. even later als die slaapt gaat het weer verder.

hondje lekker laten slapen. dromen betekend dat hij in een diepe slaap zit en van die slaap rust hij goed uit en heeft hij nodig om te groeien en ontwikkelen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dromen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^